Dream club (krzywy domek)

Based on 4 reviews

Add photos
Piątek- dniem kobiet!
W każdy piątek do Dream Clubu Panie mają wstęp za darmo, a dodatkowo dla nich szampan bez ograniczeń przez całą noc!
7 years, 5 months ago

Are you a tourist looking for a party? Want to see something different? Come and join to Dream clubbers. Club located in modern building in the main street of Sopot is perfect place for people who like to party with ... Categories: Clubs  Night Life 
Bohaterów Monte Cassino 53
Sopot


Reviews

 • Anna "anianitka" Szkutnik
  110
  7 years, 10 months ago

  Are you a tourist looking for a party? Want to see something different? Come and join to Dream clubbers. Club located in modern building in the main street of Sopot is perfect place for people who like to party with people from different nations. Many guest from abroad and other cities in Poland likes this international atmosphere. Two bars, two dance floors, VIP room, great DJ-s and girls in lingerie on the swings under the ceiling cause Dream Club a real dream for visitors. Come and see!

 • Agnieszka A
  195
  7 years, 4 months ago

  Może to i fajny klub, znam wiele osób, które w Dreamie są co tydzień. Natomiast mnie zniechęciła pierwsza impreza w tym klubie, kiedy to pewien naprawdę wiekowy pan zaproponował mi rzeczy, o których nawet wolałabym nie myśleć. Dziękuję- tyle w temacie.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Anna Julia M. tak , też miałam podobną sytuaćję ...ale tak to już jest ,że Ci "wiekowi" Panowie polują nie tylko w dream clubie , po prostu trzeba być ostrożnym:)Pozdrawiam
 • Anonim
  0
  7 years, 5 months ago

  Wyjątkowy lokal - utrzymany na wysokim poziomie. Nie jest tu tanio - widać to już nawet po samej szatni, gdzie za kurtkę płacimy 5 złotych. Jednak po przekroczeniu progu tego klubu można przyznać, że nazwa Dream Club doskonale go opisuje. Wystrój klubu, te żyrandole, panie na huśtawkach podwieszone do sufitu - inny świat po prostu! Można tu spotkać różnych ludzi, dużo takich lansujących się i eleganckich, jednak muzyka jest jedyna w swoim rodzaju- aż nie chce się opuszczać parkietu! Szczególnie polecam piątki.

 • Martyna Napiórkowska
  25
  7 years, 8 months ago

  Dream Club - Klub Marzeń.

  Dwupoziomowy, wyposażony w dwa bary Dream Club, mieści się w najbardziej charakterystycznym, a zarazem najpopularniejszym sopockim budynku - Krzywym Domku. Dominującym kolorem jest czerń, kontrastująca z przepychem wystroju (np. onyksowy bar). W ciekawy sposób wykorzystane zostały kształty i nietypowe kąty ścian oraz okien budynku. Z ogromnego „krzywego okna” rozciąga się widok „Monciak”.

  Lokal o powierzchni prawie 1000 m2 i może pomieścić 850 osób, dwie kondygnacje i 100 metrową salę VIP, do której prowadzi prywatna winda. Jednym z ważniejszych elementów dekoracyjnych jest 11 żyrandoli zrobionych z 120000 kryształków sprowadzonych specjalnie w tym celu z Austrii. Klub dysponuje także 300 miejscami siedzącymi i rozbudowanym zapleczem multimedialnym, dzięki czemu idealnie spełnia rolę sali bankietowej, koncertowej i konferencyjnej.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet