Dominium Pizza

Based on 2 reviews

Add photos
DRUGA PIZZA GRATIS
Promocja dotyczy pizzy średniej, dużej i XXL z min. dwoma składnikami. Druga pizza nie może być droższa od pierwszej. Oferta ważna w dostawie przez cały tydzień.
7 years, 6 months ago

Generalnie wszystko w jak najlepszym porządku, jednak obsługa skrzętnie ukrywa promocje. Jak zadzwonicie do nich to owszem przyjmą zamówienie, ale by skorzystać z promocji druga pizza gratis to trzeba się już samemu poinformować. Generalnie polecam bo pizza jest wyśmienita. Categories: Pizza  Restaurants 
ul. Raciborska 16
44-200 Rybnik
(32) 790 69 69
http://www.pizzadominium.pl/rybnik-plaza/

Price range: 

Reviews

 • Michał
  140
  7 years, 5 months ago

  Jedna z najlepszych pizzerii w Rybniku. Nowoczesna restauracja, miła obsługa, przepyszne jedzenie, design tworzy świetne tło dla naszego posiłku. Często serwują promocje, co jest dodatkowym atutem, zawsze jest gdzie usiąść, często można spędzić miły wieczór ze znajomymi, dziewczyną, chłopakiem. Bywałem tam kilkakrotnie i zawsze wychodziłem zadowolony, polecam.

 • Tomasz "Tommy"
  355
  7 years, 6 months ago

  Generalnie wszystko w jak najlepszym porządku, jednak obsługa skrzętnie ukrywa promocje. Jak zadzwonicie do nich to owszem przyjmą zamówienie, ale by skorzystać z promocji druga pizza gratis to trzeba się już samemu poinformować. Generalnie polecam bo pizza jest wyśmienita.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet