Dom towarowy Sezam

Based on 4 reviews

Dom towarowy Sezam - drugie piętro,50 zł w kieszeni i zapraszam na istne "ciucho branie".Każdy student znajdzie tutaj coś dla siebie, ponieważ sezam jest największym sklepem z importowaną, używaną odzieżą z Anglii.Pomieszczenie w którym sprzedawana jest odzież jest tak wielkie, ... Categories: Clothing  Stores 
ul.3-go maja
41-200 Sosnowiec
32 266 72 84
http://www.mmsilesia.pl/242542/2008/12/30/nowe-oblicze-sosnowieckiego-sezamu-zdjecia?category=biznes

Reviews

 • Anonim
  0
  5 years, 1 month ago

  tragedia szmaty jakich mało na wycenie ciuchy droższe jak w sklepach nowe kto zezwala na takie wyceny po zatym to nie legalne wycenianie jak na wagę to na wagę a druga rzecz niektóre rzeczy na wycenę co są to bez cen przy kasie ustalają sobie kasjerki jaka cena im pasuje rano pytałam o cene rzeczy była za 10zł popołudniu przyszłam by to kupić inna już kasjerka mówi że 15zł parodia jak już wyceniają to niech ceny na wszystkim naklejają a nie słownie mówią jak im pasuje odradzam buty ceny z kosmosu w sklepach nowe tańsze

 • Monika "Mo" Kędzierska
  20
  7 years, 3 months ago

  Warto odwiedzić drugie piętro Sezamu, gdzie znajdziemy jeden z najlepszych second-handów w Sosnowcu! Duże pomieszczenie podzielone na rzeczy wycenione oraz te na wagę. W obu tych działach wszystko wisi na wieszakach. Dodatkowo: na "wycenie" mamy wszystko po podpisywane - w zależności od części garderoby.
  Ubrania przeważnie są w świetnym stanie, a co za tym idzie - ceny nie należą do super niskich. To nie jest lumpeks, gdzie dostaniemy spodnie za 3zł. :) Jednak markowe ubrania, które nie noszą śladów użytkowania usprawiedliwiają fakt, że czasami za koszulkę zapłacimy 10zł. Miła obsługa, trzy przymierzalnie - naprawdę polecam!

 • Daria Zając
  160
  7 years, 4 months ago

  Moim zdaniem jeden z największy second handów jakie widziałam. Wielki wybór. Ubrania podzielone na wycenione i te na wagę. Dawno tam nie byłam, ale mam stamtąd dużo rzeczy i służą mi do dzisiaj. Bardzo miła obsługa. Polecam zwrócić uwagę szczególnie na spodnie-duży wybór i zdarzają się tzw.perełki.

 • Mateusz "Młody" Krawczyk
  270
  7 years, 4 months ago

  Dom towarowy Sezam - drugie piętro,50 zł w kieszeni i zapraszam na istne "ciucho branie".Każdy student znajdzie tutaj coś dla siebie, ponieważ sezam jest największym sklepem z importowaną, używaną odzieżą z Anglii.Pomieszczenie w którym sprzedawana jest odzież jest tak wielkie, że spokojnie można by tam zmieścić duży hipermarket.W ofercie do kupienia mamy bluzki,bluzy,koszule,swetry,obuwie,gadżety,nakrycie głowy-dosłownie wszystko.Odzież jest zazwyczaj w bardzo dobrym stanie i rzadko kiedy zdarza się coś poplamionego lub zniszczonego.Polecam każdemu :)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet