Dom Piwa - Degustatornia

Based on 6 reviews

Miejsce o odpowiednim klimacie. Można skosztować najróżniejszych rodzajów i smaków piw. Od śliwkowego do grejpfrutowego. Każdy znajdzie coś dla siebie. Świetna okazja poznać coś odmiennego od tradycyjnego smaku piwa. W dobry nastrój wprawi muzyka, przy której uszy raczej nie rozbolą. ... Categories: Breweries  Food 
Świętojańska 130
Gdynia
888-345-678

Reviews

 • Dorota "cocoxfork" Kasperek
  10
  6 years, 4 months ago

  Można znaleźć naprawdę dużo rodzajów piwa, których nazwy pewnie wielu widzi pierwszy raz na oczy. Klimat miejsca jest przyjemny. Wadą natomiast jest to, że lokal jest popularny przez co ciężko tam o miejsce. Jeśli planujecie wypad do Degustatorni - sugeruję zarezerwować stolik ;-)

 • Kamila "Kama" Cz
  290
  7 years, 6 months ago

  PLus za super klimat i dekoracje z kapsli, butelek, podkładek, wielki wybór piw wszelkich gatunków, smaków i miejsca pochodzenia, ceny takie jak w klubach ok.10zł polecam bo warto;)

 • Tomasz "tomaszko" Kowalski
  240
  7 years, 7 months ago

  Degustatornia - to słowo brzmi dumnie. Wyobrażamy sobie setki produktów tylko czekających na nasze kubki smakowe... Prawie tak samo jest w rzeczywistości! Lokal ten zwie się Domem Piwa.
  Tak. Dziesiątki rodzajów złotego trunku z różnych szerokości geograficznych. Zarówno znane marki jak i malutkie browary znane tylko miejscowym. Do tego oferowane jest również kilka rodzajów smacznych przekąsek. Wszystko to zebrane w przyjemnym lokalu położonym w podziemiach.
  Całości obita starym ciemnobrązowym drewnem. Ściany ozdobione emblematami i znaczkami związanymi z piwem. Nad barem niezliczone ilości szklanek przeróżnych kształtów. Oraz kapsle!
  Każdy kapsel z otwieranego piwa trafia do przezroczystych pudeł. Patrząc na ich ilość - po prostu opada szczęka.
  Ceny jak na moją kieszeń są zbyt wygórowane.
  Obsługa także mogłaby być trochę bardziej miła. Może mieli zły dzień? Nie wnikam.
  Genialne miejsce dla prawdziwych piwoszy. Po prostu piwo i piwo, bez zbędnych dodatków.

 • Marta "Masmo" Smolińska
  210
  7 years, 7 months ago

  Kiedyś było to miejsce legendarne. Teraz już mniej się słyszy o tym lokalu, ale stali bywalcy zachwalają je jak mogą. Przy rosnącej konkurencji i zmianach architektonicznych na Wzgórzu Maksymiliana miejsce jednak się ostało i prosperuje. W lokalu, jak podaje nazwa można skosztować najróżniejszych piw świata, w różnych cenach. Czasami ceny odstraszają, czasami są do przełknięcia. Dla studenta - smakosza miejsce idealne, dla studenta, który po prostu chce się napić - niekoniecznie, znajdzie tańsze lokale.

 • Marek "Maruś" Dzilne
  90
  7 years, 8 months ago

  Ogromny wybór piw to pierwsze i najważniejsze co chciałem napisa o tym miejscu. Co jakiś czas oferta piwna się zmienia więc nie na darmo mówi się że mamy tu w sumie wybór 666 smaków piw;).
  Ceny są w porządku w porównaniu z innymi pubami, a jeżeli chodzi o bardziej jadalne rzeczy to bardzo opłacalna wydaję się by decha kiełbas i decha serów.
  Warto rezerwować stoliki bo często cała sala bywa zajęta i warto również przychodzić w późniejszych godzinach gdyż tuż po otwarciu muzyka która jest tam puszczana nie za bardzo pasuje dla pubowych klimatów.

 • Małgorzata Laszczak
  70
  7 years, 9 months ago

  Miejsce o odpowiednim klimacie. Można skosztować najróżniejszych rodzajów i smaków piw. Od śliwkowego do grejpfrutowego. Każdy znajdzie coś dla siebie. Świetna okazja poznać coś odmiennego od tradycyjnego smaku piwa. W dobry nastrój wprawi muzyka, przy której uszy raczej nie rozbolą. Niestety, można by się kłócić o ceny, które niskimi nie są. Ogólnie rzecz biorąc, z miejsca tego wynosi się pozytywne wrażenia.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet