Diva Music Gallery

Based on 7 reviews

DIVA to wyjątkowe miejsce na szlaku nocnego życia Krakowa. Doskonała lokalizacja w pobliżu ul. Floriańskiej zapewnia ekskluzywne otocznie. Nie trzeba daleko szukać , by trafić w świat magnetycznej, tajemniczej i uwodzicielskiej Divy... Klub ten powstał z miłości do muzyki house, ... Categories: Clubs  Commercial music  Night Life  Nightclubs  Pubs and bars 
ul. Św. Tomasza 20
31-020 Kraków
(012) 429 20 66
www.divaclub.pl

Price range: 

Reviews

 • Anonim
  0
  3 years, 6 months ago

  Fantastyczna atmosfera - to miejsce jest pełne młodych ludzi, chętnych do imprezowania do świtu, bo muzyka jest świetna! Co najważniejsze, klub położony jest w centrum miasta, lokalizacja idealna. Gorąco polecam!

 • Anonim
  0
  5 years ago

  Na parkiecie leżało rozbite szkło, i leżały ogromne kawałki. Gdy obsługa została poproszona przeze mnie o posprzątanie, to jedyną reakcją był smiech i tekst w stylu "jak mamy to niby posprzątać, skoro ludzie tanczą"....

 • Monika Partyka
  150
  6 years, 8 months ago

  O Divie ciężko jest powiedzieć coś bardzo dobrego, bądź bardzo złego. Moim zdaniem klub jest po prostu przeciętny. Nie zachęca jakąś szczególnie atrakcyjną ofertą, ale i nie odstrasza. Jedyne co przykuwa uwagę z tym klubie to tancerki, które można czasem zauważyć na barze i monstrualne kolejki do damskiej toalety. Szału nie ma.

 • UlaS
  130
  7 years, 5 months ago

  Klubowi Diva niczego nie brakuje oprócz klimatu, któryby sprawiał, że jest to miejsce niepowtarzalne, do którego chce się wracać. Lokal sam w sobie można uznać za niezły, ale w moim odczuciu panuje tam sztuczna atmosfera. Wiem, że to niezbyt sprecyzowany zarzut, ale mnie to skutecznie zniechęciło do Divy. Nie polecam, ale też nie odradzam, aby tam pójść i przekonać się czy podzielacie moje zdanie.

  Useful (2) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  "kobieta_dywan" 2 gwiazdki za "sztuczną atmosferę"? Myślę, że to bardzo surowa ocena... A jak z wystrojem, muzyką, cenami? Recenzja nie jest obiektywna i rzeczowa
  UlaS Recenzja ma to do siebie, że jest subiektywną oceną autora i bywa zarówno pochlebna, jak i surowa. Przeczytaj poniższe recenzje, to dowiesz się jaki jest wystrój, dokładnie jaka muzyka i że wysokie ceny. Bez sensu przepisywać coś, co ktoś wcześniej napisał, tym bardziej, gdy jest to dostępne kilka linijek poniżej.
  Em Gie Zdecydowanie 2 gwiazdki to za mało. Naturalnym jest, że może Ci sie nie podobać ale Twoja argumentacja mnie jakoś nie przekonuje
 • Jonasz Wiercioch
  50
  7 years, 5 months ago

  Początkowo Diva był klubem, który zapowiadał się bardzo optymistycznie. Chwytna nazwa, dobra lokalizacja, częste imprezy tematyczne można by powiedzieć, że idealne fundamenty. I faktycznie pierwsze miesiące klub radził sobie doskonale, zawsze przepełniony ludźmi, bawiącymi się w świetnych rytmach zarówno R&B, pop, czarny rap jak i vocal trance, techno, dubstep. To wszystko powodowało, że do klubu w ciemno można było iść zarówno na podryw jak i dobrą zabawę ze znajomymi. Z czasem jednak ten stan uległ zmianie, wciąż ta sama muzyka, płatne wejście do klubu i drogi alkohol nie zachęca do odwiedzania. Faktycznie jeśli ktoś chce poskakać w znanych mu dźwiękach to na pewno będzie się tam dobrze bawił, jednakże dla profesorów imprez to zdecydowanie za mało. Diva więc nie świeci już tak mocno jak dawniej.

 • Patryk "empe" eM
  90
  7 years, 6 months ago

  Diva kojarzy mi się głównie z promotorami w białych kapeluszach na krakowskim rynku. Czym jest sam klub? W środku mamy dwa bary i dwa dancefloory dla gości. Pomogą nam one zarówno ugasić pragnienie jak i zaspokoić nasze taneczne fantazje. Diva to przede wszystkim dobra zabawa ale także i świetna rozrywka dla tych poszukujących nocnych klubowych wrażeń. Wystrój na wysokim poziomie, szczególnie podobają mi się dyskotekowe kule zawieszone pod sufitem przy jednym z barów. Tworzą klimat i fajnie na nie czasem zawiesić wzrok gdy już dość mamy tańczenia. Dla osób ceniących prywatność i preferujących spotkania w zamkniętym gronie, diva oferuje vip room. W klubie usłyszymy muzykę w stylu House, R&B i Oldschool. Polecam i zapraszam.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Test "eee yyy" Testowy o tak, naganiaczy z Divy spotykam właściwie za każdym razem, gdy zdarza mi się przechodzić Floriańską. W lokalu byłem tylko raz, więc ciężko mi mówić jak tam jest, ale nie potrzebowaliby naganiaczy, gdyby było świetnie.
 • Jakub Kucharczyk
  45
  7 years, 6 months ago

  DIVA to wyjątkowe miejsce na szlaku nocnego życia Krakowa. Doskonała lokalizacja w pobliżu ul. Floriańskiej zapewnia ekskluzywne otocznie. Nie trzeba daleko szukać , by trafić w świat magnetycznej, tajemniczej i uwodzicielskiej Divy...

  Klub ten powstał z miłości do muzyki house, choć nie tylko te rytmy będą gościć w tym miejscu.

  DIVA skierowana jest do osób otwartych, lubiących zabawę, taniec i dobre cocktaile.
  Klub ten powstał jako odpowiedź na coraz większe wymagania klubowiczów – już nie wystarczy ładne wnętrze – każde miejsce musi mieć duszę i niepowtarzalny klimat – to „COŚ\" – co stanowi o jego charakterze. Właśnie to znajdziecie Państwo w Divie.

  Stawiamy na dobrą muzykę (sexy house, RNB, old school 70’, 80’) miłą i fachową obsługę jak również ostrą selekcję.

  W DIVIE znajdziecie dwa parkiety, 2 bary , VIP room, ogródek letni, chillout oraz sale dla niepalących

  Poniedziałek:
  Revival
  BoJack (Diva Resident)muzyka: 70\'80\'90

  Wtorek:
  Latino Fever
  BoJack (Diva Resident) muzyka: oldschool 70’80’90’/house
  Mr T (Diva Guest) muzyka: latino
  Chris Look (Diva Resident) muzyka: Happy house

  Środa:
  Bar Contest
  BoJack (Diva Resident) muzyka: oldschool 70’80’90’
  Chris Look (Diva Resident) muzyka :vocalhouse/funkyhouse/progressive/electro

  Czwartek:
  Get in touch
  Orianne (Diva Resident) muzyka: house/progressive/elektro
  Sqn (Diva Resident) muzyka: house/progressive/electro
  Red1 (Diva resident) muzyka: oldschool 70’80’90’/mush up
  Mr One (Diva Resident) muzyka: house/electro/progressive

  Niedziela:
  Sweet Sunday - Red1 (Diva resident) muzyka: house/r\'n\'b

  Mon - Sun:
  21:00 - 07:00
  Coctailbar od 18:00

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet