Delima

Based on 4 reviews

Warto zwrócić tutaj uwagę na duży zasób alkoholi, jaki oferuje ten sklep oraz świetną piekarnię.Przy odrobinie szczęścia uda nam się tutaj zakupić świeżo upieczone pieczywo, które jest dorzucane bardzo często.Możemy również tutaj kupić kilka wyszukanych i specyficznych rodzajów wędlin.Jest także ... Categories: Shopping Centres  Stores 
Mełgiewska 7-9
41-200 Sosnowiec
(81) 746 07 25
http://www.delima.pl/?module=Default&action=ContentController&sectionId=284&parentId=284

Reviews

 • Monika "Mo" Kędzierska
  20
  7 years ago

  Bardzo podoba mi się ogólny wystrój tego sklepu, ekspozycja i wszystko z tym związane. Jednak coś za coś. Jest drogo, nie można Delimy porównać np. z Biedronką. Za to wybór o wiele większy. Szczególnie uwielbiam tamtejsze pieczywo. Wypieki z serem (nie na słodko) są genialne. Nie polecam Delimy na większe zakupy, jednak wpaść po kilka rzeczy - jak najbardziej.

 • Joanna .
  255
  7 years, 3 months ago

  Delikatesy w centrum miasta, trochę drogo jednak wybór duży, miejsca dużo. To na co warto zwrócić uwagę w tym sklepie to pieczywo, genialne :) oraz produkty gotowe takie jak sałatki, krokiety itp. na wagę. Obsługi nie widać. Panie przy kasach dość miłe.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Marta "martini" Karlik Zdecydowanie za drogo, no ale nic dziwnego...w końcu to centrum;/
 • "alex"
  40
  7 years, 3 months ago

  Do Delimy udaję się przy okazji, gdy jestem blisko po drobne słodycze.. ich wybór w tym sklepie na prawdę jest imponujący! Wybieram się również, gdy planuję zrobić nietypowy obiad np. po chińsku lub indyjsku.. to w Delimie znajdę wszystkie potrzebne składniki, których nie ma w typowym osiedlowym sklepiku, lub Biedronce :) Po za tym lubię Delimę za wygląd, ekspozycję towarów i schludność tego sklepu. Ceny co prawda są nieco droższe.. ale myślę, że nieco porównywalne już z Lidlem bądź naszą Biedroną ;)

 • Mateusz "Młody" Krawczyk
  270
  7 years, 4 months ago

  Warto zwrócić tutaj uwagę na duży zasób alkoholi, jaki oferuje ten sklep oraz świetną piekarnię.Przy odrobinie szczęścia uda nam się tutaj zakupić świeżo upieczone pieczywo, które jest dorzucane bardzo często.Możemy również tutaj kupić kilka wyszukanych i specyficznych rodzajów wędlin.Jest także dział z przyprawami chińskimi i ciekawymi sosami.Wszystko super poza cenami, które często przewyższają sklepy takie jak Tesco, Real,czy biedronka.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet