Deichmann

Based on 3 reviews

Deichamnn to jeden ze sklepów oferujących buty w bardzo atrakcyjnych cenach.Można tutaj znaleźć dosłownie wszystko.Od papci i trampek po wyjściowe buty skórzane.Dodatkowym atutem jest świetna obsługa i warunki reklamacji z którą nie ma żadnego problemu.Polecam. Categories: Shoes  Stores 
ul. Staszica 8b
41-200 Sosnowiec
32 / 363 02 00
http://www.lista.e-sieci.pl/place8982,Deichmann,H,Plejada.html

Reviews

 • Monika "Mo" Kędzierska
  20
  7 years ago

  Jeden z bardziej znanych i cenionych sklepów obuwniczych w Polsce. Ceny jak najbardziej przystępne, szczególnie na koniec sezonów, kiedy sklep chce wyprzedać resztki kolekcji. Co do jakości - bywa również. Mnie np. nigdy nic z zakupionym obuwiem się nie stało, lecz w przypadku mojej przyjaciółki bywało zupełnie odwrotnie. Na szczęście nie ma żadnego problemu z reklamacją, nawet po.. półtora roku użytkowania!

 • "Agness"
  300
  7 years, 4 months ago

  Deichmann to jeden z kilku sklepów obuwniczych, do których najchętniej zaglądam. Znaleźć tam można buty na niemal każda okazję, często w konkurencyjnych cenach. Dla mnie dużym plusem jest spory wybór trampków w bardzo oryginalnych wzorach i wielu kolorach. Sklep godny polecenia.

 • Mateusz "Młody" Krawczyk
  270
  7 years, 4 months ago

  Deichamnn to jeden ze sklepów oferujących buty w bardzo atrakcyjnych cenach.Można tutaj znaleźć dosłownie wszystko.Od papci i trampek po wyjściowe buty skórzane.Dodatkowym atutem jest świetna obsługa i warunki reklamacji z którą nie ma żadnego problemu.Polecam.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet