Decathlon

Based on 3 reviews

Świetny sklep sportowy, który co prawda nie ma w swoim asortymencie znanych marek jak adidas, czy Nike, ale z czystym sumieniem można go polecić. Ceny nie są wygórowane, za to jakość rzeczy naprawdę dobra. Sklep jest obszerny, a duże odległości ... Categories: Sports  Stores 
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk
58 761 39 00
http://www.decathlon.com.pl/PL/

Reviews

 • Anonim
  0
  7 years, 6 months ago

  Sklep posiada bogaty wybór wszelkich akcesoriów sportowych. Dużym atutem jest przestronność sklepu, tak więc każdy może przejechać się na rowerze, rolkach, czy hulajnodze po sklepie w celu wypróbowania sprzętu. Kolejnym plusem, to na pewno ceny - bardzo konkurencyjne np. w stosunku do Intersportu. Jednak, jeżeli komuś zależy na trwałości produktu i wysokiej jakości, to nie polecam tego sklepu, gdyż znanych, doświadczonych marek w tutaj nie znajdziemy. Minusem sklepu jest duży bałagan panujący na półkach,a także problem z odnalezieniem kompetentnej obsługi. Kilkakrotnie, jak tam byłam - szukałam sprzedawcy, ale chyba chowają się gdzieś na zapleczu.

 • Mkb "żabawbetonie"
  185
  7 years, 8 months ago

  Zawsze fajne ceny, pomocna obsługa, dobra jakość produktów i co ważne - możliwość ich wypróbowania na miejscu. Nie ma sensu kupować nigdzie indziej, skoro tu jest tanio, dobrze i przyjemnie!

 • Anita Łazuta
  735
  7 years, 8 months ago

  Świetny sklep sportowy, który co prawda nie ma w swoim asortymencie znanych marek jak adidas, czy Nike, ale z czystym sumieniem można go polecić. Ceny nie są wygórowane, za to jakość rzeczy naprawdę dobra. Sklep jest obszerny, a duże odległości między regałami sprawiają, że można się swobodnie poruszać ( nie wpadając na innych klientów). Posiada bogaty asortyment różnego rodzaju sprzętu sportowego, ubrań, gadżetów. Obsługa bardzo miła i pomocna, nie stwarza problemów w przypadku zwrotów towarów.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet