Dara Kebab

Based on 2 reviews

Najlepszy kebab jaki jadłam kiedykolwiek! Nie dość, że mają fajne ceny, bo kebab studencki kosztuje 6 zł i dla mnie jest wystarczający. Po za tym świetna lokalizacja, bo dookoła masa imprez, można wyskoczyć i blisko coś przegryźć! Po prostu świetnie! ... Categories: Restaurants  Turkish 
Rynek 18
Rzeszów
17 8538797
http://www.darakebab.biz/

Reviews

 • Anonim
  0
  4 years, 2 months ago

  3 lata nie jadłem nie jadłem w Davisie jak zobaczyłem jak resztki kapusty z lady lądują za pomocą ścierki z powrotem do lodówki. Dziś się przełamałem i zjadłem tam kebaba. Nic się nei zmieniło, dalej bez smaku, obija się pół dnia. NIE sposób następnego dnia zaplanować norlanego dnia gdyż spędza się cały dzień na muszli klozetowej. W Rzeszowie naprawde są lepsze miejsca gdzie można zjeść kebaba ale napewno nie w Darze. 1,5 tygodnia nie było wody bierzącej ale nie przeszkadzało to turkom robić posiłki.

 • Ania "lania90" Mroczka
  0
  7 years, 3 months ago

  Najlepszy kebab jaki jadłam kiedykolwiek! Nie dość, że mają fajne ceny, bo kebab studencki kosztuje 6 zł i dla mnie jest wystarczający. Po za tym świetna lokalizacja, bo dookoła masa imprez, można wyskoczyć i blisko coś przegryźć! Po prostu świetnie! :)

Show hiden reviews - Who and why hides reviews?

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet