Da Grasso

Based on 3 reviews

Add photos
Kup pizze a picie gratis
Przy zakupie Pizzy z NOWOŚCI Tymbark gratis ;)
7 years, 4 months ago

Musze przyznać,że lubię ten lokal i jak kupować pizze to tylko u nich. Lokal serwuje na prawdę dobre pizze. Wybór pizz jest ogromny od wersji tradycyjnych, ostre, owoce morza itd. Lokal jest mały, ale ja osobiscie preferuje i polecam bardziej ... Categories: Pizza  Restaurants 
Kościuszki 10
Olsztyn
89 527 60 00

Reviews

 • Łukasz "poturu" xxx
  0
  7 years, 2 months ago

  Byłem kilka razy i nic szczególnego;
  dostałem pizze na której było dużo wody, innym razem w ogóle nie doprawiona, innym razem za dużo curry. Pracownicy nie noszą ubrań firmowych, niektórzy wyglądają jakby wpadli na chwilkę z ulicy zrobić 2 pizze.

 • Emilia "alime" Andrzejewska
  0
  7 years, 4 months ago

  Niedużą pizzerie przy ulicy Kościuszki 45f można scharakteryzować właściwie w jednym zdaniu. Lokalizacja- niezbyt atrakcyjna, wystrój- nic przyciągającego uwagę, pizza- MISTRZOSTWO ŚWIATA. Jednakże to właśnie ta pizza przyciąga tutaj dosłownie tłumy- rzadko kiedy można zastać ją pustą. „ Da Grasso” jest ogólnopolską siecią pizzeri i mimo tego, że próbowałam ich pizzy w różnych miastach- żadna nie równa się ze smakiem tej olsztyńskiej. Ciasto idealnej grubości- nie za cienkie, nie za grube; stosowna liczba dodatków oraz oczywiście magiczne wręcz sosy- osobiście uważam, że ich receptura powinnam być najpilniej strzeżonym sekretem. Dodatkowo restauracyjka (bo ze względu na rozmiary chyba tak należy ją nazwać ) stale rozszerza menu- więc również dla klientów nie przepadających za główna pozycją, znajdzie się coś godnego uwagi(jak choćby Lasance lub meksykańska tortilla). I wszystko to za naprawdę nie wygórowane ceny.
  Położenie lokalu w pobliżu Centrum Handlowego „Manhattan” od czasu powstania większego i bardziej popularnego centrum „Alfa”, z pewnością nie jest już tak atrakcyjne jak kilka lat temu. Mimo wszystko- uważam, że warto będąc w centrum- nieznacznie się oddalić i smacznie i niedrogo zjeść w „Da Grasso”. Widok z okna na zatłoczoną ulicę i spieszących się ludzi może nie należy do najromantyczniejszych- zawsze jednak może skłaniać do refleksji. Dlatego stanowczo odradzam zapraszanie sympatii na randkę- za to zachęcam do spontanicznego spotkania z przyjaciółmi właśnie w tym miejscu.

 • Ola Dąbkowska
  85
  7 years, 4 months ago

  Musze przyznać,że lubię ten lokal i jak kupować pizze to tylko u nich. Lokal serwuje na prawdę dobre pizze. Wybór pizz jest ogromny od wersji tradycyjnych, ostre, owoce morza itd. Lokal jest mały, ale ja osobiscie preferuje i polecam bardziej zamawianie przez telefon.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet