Da Grasso

Based on 3 reviews

Add photos
Super promocja
Nowe Pizze - 15 rodzajów. Do każdej nowej pizzy napój TYMBARK gratis! Promocja obejmuje wszystkie lokale. Zapraszamy!
7 years, 5 months ago

Lokal jest urządzony w bardzo nowoczesnym a jednocześnie przytulnym stylu. Jest tam poprostu ładnie. Co do pizzy...jest ona niesamowicie pyszna. Uważam, iż Da Grasso jest jedną z lepszych pizzerii z trójmieście. Można tam kupić niesamowicie wiele rodzajów pizzy. Menu jest ... Categories: Pizza  Restaurants 
ul.Śląska 38
Gdynia
621-73-73

Reviews

 • Marta "Masmo" Smolińska
  210
  7 years, 7 months ago

  Wiele raz zamawiałam z tej pizzerii jedzonko i muszę przyznać, że było dobre. Może nie super dobre, ale też nie złe. Koszty takie jak wszędzie, czas oczekiwania dopuszczalny, tak samo jak czas oczekiwania na dowóz do domu.

 • Piotr "8" T.
  15
  7 years, 7 months ago

  Nie przepadam za sieciówkami, ale jest to jedna z lepszych sieciówek. Duży wybór smaków, oryginalne połączenia, ale jakoś bez zachwytu.

 • Joanna "asienia"
  185
  7 years, 7 months ago

  Lokal jest urządzony w bardzo nowoczesnym a jednocześnie przytulnym stylu. Jest tam poprostu ładnie. Co do pizzy...jest ona niesamowicie pyszna. Uważam, iż Da Grasso jest jedną z lepszych pizzerii z trójmieście. Można tam kupić niesamowicie wiele rodzajów pizzy. Menu jest nieograniczone. I to właśnie ono decyduje o sukcesie Da Grasso.
  Jeżeli chodzi o ceny to wydaja się one wyższe ale w rzeczywistości tak nie jest. Duża pizza z Da Grasso jest dwa razy większa od dużej pizzy w innych pizzeriach, dlategoteż jej cena jest większa. W zupełności wystarczy ona dla 2 osób (nawet3).
  Gorąco polecam.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet