Da Grasso Czarnowiejska

Based on 8 reviews

Add photos
do pizzy sok gratis
Przy zakupie pizzy z nowości sok tymbark gratis.
7 years, 5 months ago

Moja ulubiona pizzeria, sprawdzona sieć, sprawdzone menu, sprawdzona jakość obsługi. Najlepszy smak w mieście, konkurujący jedynie z Pizza Hut i i Tele-Pizzą. Najlepiej sam sprawdź :) Categories: Pizza  Restaurants  Stores 
ul. Czarnowiejska 97a
Kraków
12 632 10 10
http://www.dagrasso.pl/index.php

Alcohol: None
Outdoor tables: no
Wheelchair accessible: yes
Waiter service: yes
Take-out: yes
Delivery: yes
Reservations: yes
Menu for kids: yes
Price range: 
Parking: None
Accepts Credit Cards: yes
Elegant attire: yes
Vegetarian menu: yes

Reviews

 • Anonim
  0
  5 years, 5 months ago

  Teraz moja kolej. Otóż odwiedziłem dziś ową pizzerię. Zamówiłem pizze za 24 złote i litrowe Pepsi. Zapytałem czy mogę zapłacić od razu ale miła pani powiedziała, że podliczy mnie na końcu. Więc tak się stało i zapłaciłem ponad 40 zł! Zastanowiło mnie to co prawda ale że byłem z dziewczyną nie spojrzałem na rachunek. W domu okazało się, że dodatkowo znajdowała się na nim jeszcze jedna mała pizza!!! Oszustwo! Nie polecam!!!

 • Anonim
  0
  6 years, 3 months ago

  Da Grasso jest przepyszne... ale NIE CZARNOWIEJSKA 97a w Krakowie. To juz nie jest Da Grasso.
  Zdjęto już banery z Da Grasso, ale naczynia sobie zostawili. Naczynia poobijane, niedomyte. Lokal wygląda jakby przeszedł tam huragan. Ściany poobijane, stoły niedomyte. Jednym słowem z takiej fajnej miejscówki została rudera. Owszem jest tam nadal pizzeria, ale nie taka dobra.
  Personel również się zmienił, niestety na gorsze…

  OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM…

 • Magdalena Ka
  195
  6 years, 8 months ago

  Zdecydowanie polecam! Pizza smaczna, duża i niedroga, a do tego pyszne sosy w najróżniejszych smakach. Jedna z moich ulubionych pizzerii. Zawsze miła obsługa!

 • Monika Partyka
  150
  6 years, 8 months ago

  "Wtorek z pizzą" bez pizzy z Da Grasso to wtorek stracony! U mnie na mieszkaniu przyjmuje się taką zasadę. Pizza duża, smaczna, niedroga, a do tego przywożą Ci ją pod nos. Mają też przepyszne sosy- czosnkowy miażdży! ;) Na szczęście jeszcze nigdy się nie zawiodłam na jakości, czy obsłudze, więc mogę polecić z czystym sumieniem ;)

 • Anonim
  0
  6 years, 9 months ago

  Do niedawna uważałam, że pizza z Czarnowiejskiej jest najlepsza w Krakowie. Niestety spotkała mnie niemiła niespodzianka. Otóż przy ostatnim zamówieniu pizza przyszła niedopieczona (zakalec, ciasto praktycznie miejscami się lało). Próba reklamacji nie powiodła się. Pani poinformowała mnie, że mogę otrzymać 15% rabatu przy zamówieniu kolejnej (!) pizzy lub colę gratis. Kucharz nie chciał ze mną rozmawiać, był niemiły i uznał, że skoro zjadłam więcej niż 1 kawałek to mi musiała smakować. Generalnie zostałam odesłana z kwitkiem.
  Naprawdę nie polecam, nie ze względu na smak, ale podejście do klienta!!!

 • "mała_czarna"
  25
  7 years, 4 months ago

  Pizzeria, która zapewne niejednemu studentowi uratowała życie. Pizze duże, smaczne za stosunkowo niewielkie pieniądze. Jedynym moim zastrzeżeniem są pizze z dostawą do domu - parę razy już zdarzyło mi się dostać pizzę, o której ciężko było powiedzieć "gorąca" czy chociażby " dość ciepła".
  Mimo wszystko polecam!

 • M. "Magda" H.
  35
  7 years, 4 months ago

  Najbardziej zasłużony dla braci studenckiej lokal sieci pizzerii Da Grasso. Choć ruch jest intensywny to obsługa jest bardzo szybka, a pizze oraz inne danie są podawane perfekcyjne – nie uświadczy się tu przypalonych brzegów pizzy, bądź jej niedopieczonego spodu. Polecam!

 • Agata "Antiochis" Michalska
  25
  7 years, 5 months ago

  Moja ulubiona pizzeria, sprawdzona sieć, sprawdzone menu, sprawdzona jakość obsługi. Najlepszy smak w mieście, konkurujący jedynie z Pizza Hut i i Tele-Pizzą. Najlepiej sam sprawdź :)

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Test "eee yyy" Testowy Zgadzam się z opinią, że obok Pizza Hut, Da Grasso ma najsmaczniejsze pizze!

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet