Cynamon Cafe

Based on 2 reviews

Add photos
Promocja kulturalna
W poniedziałki od godz. 10 do 15 kawa biała i czarna w cenie 3 zł, natomiast od 16 do 19 piwo tyskie lane 0,5 l w cenie 4 zł.
7 years, 4 months ago

Kawiarnia w 100% przesiąknięta kulturą i zapachem łakoci. Wystawy rysunków, obrazów, fotografii, kameralne koncerty, wieczorki z poezją i innymi talentami? Tak! To wszystko towarzyszy gościom tego, cynamonowego miejsca, obfitującego w pyszne desery, kawy, wina, herbaty, piwa i czego tam jeszcze ... Categories: Cafés  Commercial music  Entertainment and Arts  Restaurants 
ul. Zwycięstwa 36, I piętro
44-100 Gliwice
696-412-990
http://www.cynamon-cafe.pl/

Reviews

 • Agata "melinee" Dyduch
  695
  7 years, 4 months ago

  Bardzo dużo tam słodkości, trudno je wymienić, a jeszcze trudniej opisać... Ich nazwy wydają się być bajkowe, wystarczy wymienić choćby "Południowy Sad", "Truskawkowy Raj", "Maestro", ale nie tylko nazwa jest wspaniała, wygląd także. Przeżyłam tam kiedyś coś w rodzaju oczarowania, gdy zobaczyłam podane mi "cudo". W pewnym momencie klient odczuwa żal, że musi tę piękną kompozycję naruszyć, ale warto rozpocząć ten niszczycielski proces, by rozsmakować się w Cynamonie już na zawsze. Komplikacja smaków, kolorów i zapachów sprawia, że chce się tam wracać i wciąż próbować czegoś innego.
  Nie tylko podniebienie zyskuje na odwiedzeniu restauracji, może zyskać także nasz duch, który czasem potrzebuje odrobiny kultury. W lokalu organizowane są wystawy, koncerty, wieczorki poetyckie.
  Spróbujcie i zasmakujcie w Cynamonie...

 • "lemonade"
  280
  7 years, 5 months ago

  Kawiarnia w 100% przesiąknięta kulturą i zapachem łakoci. Wystawy rysunków, obrazów, fotografii, kameralne koncerty, wieczorki z poezją i innymi talentami? Tak! To wszystko towarzyszy gościom tego, cynamonowego miejsca, obfitującego w pyszne desery, kawy, wina, herbaty, piwa i czego tam jeszcze dusza pragnie. Lokal godny polecenia kubkom smakowym, 'słuchowym i wizualnym'.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet