Cyganeria

Based on 5 reviews

Cyganeria to Pub i kawiarnia zarazem. Miejsce spokojne z dobrze zagospodarowaną przestrzenią tak by klienci nie przeszkadzali sobie nawzajem. Niektóre małe stoliki są drażniące jeśli przychodzi się większą grupą ale dla par lokal ten jest idealny. Ceny nie odstraszają, a ... Categories: Night Life  Pubs and bars 
ul. 3 Maja 27
81-364 Gdynia
58 620-77-22

Reviews

 • Natalia "Natalia88" ...
  235
  7 years, 7 months ago

  Kawiarnia w menu posiada szeroki wybór kaw i koktajli alkoholowych. Ceny są raczej przystępne. Wnętrze nie należy do najpiękniejszych, ale atmosfera jest świetna. Wielkim plusem jest bliskość kawiarni do dworca w Gdyni Głównej, dosłownie 2 minuty piechotą. Polecam 'Miasto na kocich łbach' – pychota!

  The Cyganeria cafe offers many different coffees and cocktails, all of which are rather reasonably priced. The interior isn't mind blowing but the atmosphere makes up for it. The great advantage of this place is its location – 2 mins on foot from the main railway station in Gdynia Główna. The 'Miasto na kocich łbach' drink is worth dying for!

 • Tomasz "tomaszko" Kowalski
  240
  7 years, 7 months ago

  Cyganeria wygląda jakby zatrzymała się w czasie. Lokale i budynki naokoło się zmieniają, stają się bardziej nowoczesne, a ta kawiarnia od lat pozostaje taka sama.
  To jest jej urok. Jej piękno tkwi w prostocie całego wystroju.
  Miejsc do siedzenia jest dosyć sporo, jednakże większe grupy mogą mieć problem. Otóż stoliki są przeznaczone głównie dla 2-4 osób. W końcu to miejsce ma być kameralne!
  Ceny są bardzo przyzwoite, a menu wystarczające by zadowolić prawie każdego.
  Panie kelnerki zawsze służą pomocą i dobrą radą, a gdy chcemy to chętnie dołączą się do miłej konwersacji.
  Położenie Cyganerii jest bardzo atrakcyjne. Niby 10minut od centrum miasta, a lokalizacja jest spokojna i trochę skryta.
  Wspierajmy małe kawiarenki, takie jak gdyńska Cyganeria. Wielkie kawiarniane sieci przeznaczone są na szybkie kawy w przerwie pracy. To miejsce zadumy i relaksu, szanujmy to i doceniajmy.

 • Marta "Masmo" Smolińska
  210
  7 years, 9 months ago

  Cenię sobie miejsca, które mają historię. A Cyganeria zdecydowanie taką historię posiada jako jedna z najstarszych kawiarni w Gdyni. Cenię sobie niesamowitą atmosferę, przepyszne propozycje kaw, shake'ów i alkoholi. Szczególnie godnym polecenia są shake'i, o tak barwnych nazwach jak "mąż fryzjerki" czy "miasto na kocich łbach". Ceny także nie są odstraszające.

 • Małgorzata Laszczak
  70
  7 years, 9 months ago

  Lokal nie zatłoczony, elegancki wystrój, można w spokoju spędzić czas. Serwują tam dobrą kawę. Miejsce to znane jest również z możliwości zakupu wejściówek na różnorodne, trójmiejskie wydarzenia i imprezy.

 • Marek "Maruś" Dzilne
  90
  7 years, 9 months ago

  Cyganeria to Pub i kawiarnia zarazem. Miejsce spokojne z dobrze zagospodarowaną przestrzenią tak by klienci nie przeszkadzali sobie nawzajem.
  Niektóre małe stoliki są drażniące jeśli przychodzi się większą grupą ale dla par lokal ten jest idealny.
  Ceny nie odstraszają, a w obsłudze same sympatyczne panie.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet