Cukiernia Dybalski

Based on 2 reviews

Cukiernia "Dybalski" znajduje się na ul. Jaracza 5. Jest to zarazem siedziba tej znanej sieci cukierniczej. Warunki i wystrój na dobrym poziomie. Oferowana jest pokaźna ilość wyrobów cukierniczych m.in. serniki, ciasta drożdżowe i biszkoptowe. Wyroby są bardzo smaczne i nie ... Categories: Groceries  Stores 
Jaracza 5
90-264 Łódź
632-14-92
http://www.dybalski.pl

Reviews

 • Magda
  20
  7 years, 3 months ago

  Szczególnie polecam bajaderki! Są tanie, po 1,20zł i ooooooogroooooomne! Takich bajaderek nie ma w żadnej innej cukierni. Co więcej, są we wszystkich sklepach "Dybalski". Co więcej zawsze są świeżutkie. Jednak zawsze gdy tam wchodzę, inne ciasta potrafią leżeć np 2 tygodnie (chodzi o wypieki ozdobne, jak jakiś tort, jakiś zając, baranek czy inne wymyślne rzeczy), więc jest to dosyć dziwne, ale być może nie są na sprzedaż, skoro stoją za szybką. Trudno powiedzieć jednoznacznie ;)

 • Rafał
  65
  7 years, 5 months ago

  Cukiernia "Dybalski" znajduje się na ul. Jaracza 5. Jest to zarazem siedziba tej znanej sieci cukierniczej. Warunki i wystrój na dobrym poziomie. Oferowana jest pokaźna ilość wyrobów cukierniczych m.in. serniki, ciasta drożdżowe i biszkoptowe. Wyroby są bardzo smaczne i nie zawierają sztucznych barwników. Gorąco polecam figurki czekoladowe na różne okazje, mnie obdarowano np. czekoladowym żółwiem.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet