Copy Self Xero

Based on 7 reviews

Punkt ksero z przystępnymi cenami (8gr A4), jest bardzo dobrze zlokalizowany. Niedaleko znajdują się dwa licea, dlatego ksero czynne jest już od godziny 7.30. Z myślą o klientach pracujących, ksero otwarte jest aż do 20.00 w tygodniu. Na miejscu mamy ... Categories: Marketing Materials  Photography and photographic services  Printing and photocopying points  Services  Stores 
ul.Sobieskiego 14 (róg z ulicą Dąbrowskiego)
41-500 Chorzów

www.csx.com.pl

Price range: 

Reviews

 • Anonim
  0
  5 years ago

  Generalnie zgadzam się z opiniami. Obecnie ta firma otworzyła drugi punkt w Chorzowie przy ulicy Gwareckiej 2. Dodatkowo można tam drukować, kserować formaty A0 i nawet B0. Chyba nikt w Chorzowie nie ma po za nimi formatu B0. Maszyny tez super jakości. Polecam

 • Anonim
  0
  6 years, 6 months ago

  MojeGBA / Wiele razy zastanawiałem się nad tym. Jestem pzeicrw karze śmierci, ale uważam że w Polsce kary są zbyt pobłażliwe. Więzienie to hotel 1-2 gwiazdkowy dla wyjątkowych degenerat w, ale dla os b, kt re nie zrobiły czegoś szczeg lnie złego jest to prawdziwa męczarnia. Nad tymi torturami należałoby się zastanowić to była by odpowiednia kara dla wyjątkowych "kryminalist w". Jednak należałoby ją stosować tylko przy conajmniej 90% pewności co do winy (a zatem nagranie wideo + świadkowie i/lub przyznanie się oskarżonego/ą w sądzie). Og łem należałoby ZDECYDOWANIE podzielić przestępstwa.np. Morderstwo Zab jstwo, Zab jstwo z premedytacją, Zab jstwo na nieletnim, Zab jstwo ze szczeg lnym okrucieństwie, Zab jstwo z premedytacją na nieletnim, Zab jstwo z premedytacją i szczeg lnym okrucieństwem, Zab jstwo ze szczeg lnym okrucieństwem na nieletnim, Zab jstwo z premedytacją i szczeg lnym okrucieństwem na nieletnim.Seryjne zab jstwa, Seryjne zab jstwa na nieletnich.Ludob jstwo.Zab jstwo w wyniku przekroczenie granicy obrony koniecznej.Oczywiście podział musiałby być znacznie szerszy. Ponadto powinno się kary sumować.Jesteś w więzieniu? To płać i zarabiaj na sw j pobyt inaczej tortury + głod wka. Pedofilia + gwałt na nieletnim Tortuty, bezwzględne dożywocie ORAZ kastracja i odcięcie wszystkich kończyn i języka.

 • Anonim
  0
  6 years, 6 months ago

  wyborze bukmachera keueijrmy się przede wszystkim tym czy jest wypłacalny. W tym rankingu możemy sprawdzić notę

 • Przemek Sadowski
  20
  7 years, 3 months ago

  Punkt ksero położony w bardzo dogodnej lokalizacji, dlatego też jest tak bardzo oblegany przez uczniów i studentów. w tym punkcie można skorzystać z usług ksero, istnieje możliwość wydruków czarnych i w kolorze w różnych formatach. Dodatkowo, firma oferuje wydruk na folii, kalce czy kartkach kolorowych. Oprócz tych usług, w punkcie ksero można kupić artykuły biurowe i papiernicze. A także oprawić dokumenty czy zakupić pieczątki. Polecam!

 • Madeleine "Mania"
  25
  7 years, 3 months ago

  Pamiętam to ksero jeszcze z czasów liceum!
  Rzeczywiście jest to zbawiennie miejsce dla wielu uczniów ze względu na świetną lokalizację.
  Ceny są stosunkowo niskie oraz tak jak wspomniano w poprzednich recenzjach - można tu kupić również artykuły biurowe i papiernicze.

 • Natalia
  340
  7 years, 4 months ago

  Pełny profesjonalizm. Firma nastawiona na klienta. Otwarta od rana do wieczora. Ceny przystępne i może dlatego spotkać tam można wielu studentów i uczniów. W punkcie oprócz kserowania można też kupić artykuły papiernicze, materiały biurowe, wyrobić pieczątki, oprawić dokumenty. Istnieje także możliwość wysłania pliku do firmy. Wystarczy określić parametry i zapłacić bez ruszania się z domu. Następnie możemy odebrać wydruk bez czekania w kolejce lub zostanie on nam dostarczony do domu.

 • Danuta "Mroowka" Kolonko
  365
  7 years, 5 months ago

  Punkt ksero z przystępnymi cenami (8gr A4), jest bardzo dobrze zlokalizowany. Niedaleko znajdują się dwa licea, dlatego ksero czynne jest już od godziny 7.30. Z myślą o klientach pracujących, ksero otwarte jest aż do 20.00 w tygodniu. Na miejscu mamy możliwość kupna materiałów biurowych, kserowania, drukowania, skanowania. Oczywiście wybieramy czy chcemy w kolorze, czy czarno bieli. Copy self xero w swojej ofercie ma również wyrabianie pieczątek, banerów reklamowych, kopert i papierów firmowych, kalendarzy... Zastaniemy tam także usługi fotograficzne. Kserowanie w profesjonalnym stylu miłych pań. No i nie trzeba długo czekać :)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet