Contrast Cafe

Based on 2 reviews

Pełne uroku miejsce przy nadmorskiej plaży. Lokal jest duży, najczęściej pełen przyjaznych ludzi. W razie potrzeby istnieje możliwość rezerwacji stolików. Obsługa młoda i uprzejma. Można spędzić naprawdę przyjemnie czas popijając piwo, grzane wino czy inne trunki. W tle zawsze słychać ... Categories: Commercial music  Night Life 
Bulwar Nadmorski (vis a vis Muzeum Marynarki Wojennej)
Gdynia
503 51 64 01
http://www.contrastcafe.pl

Reviews

 • Tomasz "tomaszko" Kowalski
  240
  7 years, 8 months ago

  W lecie miejsce to oblegane jest przez prawie cały dzień. Zimą także można mieć problemy ze znalezieniem miejsca. Kto nie kojarzy, niech żałuje - Contrast Cafe na bulwarze nadmorskim w Gdyni.
  Skromny drewniany domek, świetnie wkomponowany w morski krajobraz.
  W środku jest nadal skromnie i drewnianie, lecz nadzwyczaj imponująco. Nie chodzi tu jednak o przepych, ale o klimat. Klimat niesamowity!
  Dużo miejsca do siedzenia, bar zlokalizowany zaraz przy wejściu. Dodajmy do tego duży parkiet i realistyczne maszty podpierające sufit.
  To sama przyjemność usiąść sobie przy zimnym napoju, w pubie przy samej plaży. W tle spokojna muzyka związana z morzem.
  Nawet nie zauważysz, a minie cały wieczór!

 • Małgorzata Laszczak
  70
  7 years, 10 months ago

  Pełne uroku miejsce przy nadmorskiej plaży. Lokal jest duży, najczęściej pełen przyjaznych ludzi. W razie potrzeby istnieje możliwość rezerwacji stolików. Obsługa młoda i uprzejma. Można spędzić naprawdę przyjemnie czas popijając piwo, grzane wino czy inne trunki. W tle zawsze słychać dobrą muzykę, czasem z głośników, często też dzięki szantom granym przez muzyków na żywo. Widok na zatokę, wystrój wnętrza i szanty tworzą prawdziwie bajeczny, morski klimat.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Natalia "Natalia88" ... Zgadzam się z większą częścią wypowiedzi, jednak odczułam (zwłaszcza latem), że muzyka była tak głośna, że niemożliwe było rozmawianie.
  Edyta "sovrumana" G. Zgadzam się. Czasem jest taki gwar (zwłaszcza podczas koncertów), że rozmawiać się nie da.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet