Coffee Heaven (Altus)

Based on 4 reviews

Bardzo lubię tamtejszych pracowników. Bez mrugnięcia okiem i dziwnych uśmiechów podają nawet wymyślne kombinacje (moja gorąca czekolada z lodami waniliowymi wrzuconymi do kubka). Przyjemnie miejsce na dopracowanie studenckiego projektu - znajdzie się gniazdko na zasilacz i dostęp do internetu. Dla ... Categories: Cafés  Restaurants 
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

www.coffeeheaven.pl

Reviews

 • Anonim
  0
  5 years ago

  My ex-boyfriend is half-white and half-Dominican pero mas Dominicano no hay lol. Yes, everyone is dieenrfft, which is why I am being open minded. Still, I have always wanted to be with a Latino. It's what I know. It feels like home, especially with a Dominican man. Pero, what will be will be. Whomever God brings into my path that is an amazing man whom I love and who loves me, I am taking it! BorEcua love it!

 • Dominik "FIFI" Ficz
  0
  5 years, 3 months ago

  Masakryczna obsługa, nie zna nawet menu firmy w której pracuje, nie znali rodzajów kawy z menu ! Byłem z dziewczyną i dostaliśmy zupełnie coś innego niż zamawialiśmy, było to nie dobre, przykro mi bo często tam bywałem ale od dzisiaj zmieniam lokal ;/

 • Karolina "Karotka" Kapłanowska
  90
  7 years, 3 months ago

  Też tam chodzę dopracować zadania grupowe na zajęcia! Zawsze jest cicho i przytulnie, a (jak powszechnie wiadomo) dobra kawa sprzyja kreatywności. Bardzo mili pracownicy, robiący rewelacyjne rzeczy do picia. Ostatnio skusiłam się na fruthies (mnożone owocowe napoje) i gorąco polecam- zarówno opcję mango, jak i jagodową. Nie ma co ukrywać jest trochę drogo, jednak czasami trzeba sobie pozwolić na szaleństwo!

 • Patrycja "Taya" Hazubska
  275
  7 years, 5 months ago

  Bardzo lubię tamtejszych pracowników. Bez mrugnięcia okiem i dziwnych uśmiechów podają nawet wymyślne kombinacje (moja gorąca czekolada z lodami waniliowymi wrzuconymi do kubka). Przyjemnie miejsce na dopracowanie studenckiego projektu - znajdzie się gniazdko na zasilacz i dostęp do internetu. Dla przychodzących w pojedynkę, do poczytania ciekawa prasa.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet