Club 70

Based on 5 reviews

Add photos
Święto Piwa
Promocja polega na platnym wejsciu: -panie- 10PLN, -panowie- 20 PLN w zamian za to pijemy tyle piwa, ile mozemy ;)
7 years, 5 months ago

Club70 w Sopocie jest jednym z klubów, gdzie wielu z nas szuka nocnej rozrywki. Wśród zalet mozna wymienić jedynie dwie ! Poniedzialek - Święto Piwa, czwartek - minus50% na barze. I co dalej ? Właśnie nic poza tym! Klub nie ... Categories: Clubs  Night Life 
Bohaterów Monte Cassino
Sopot

www.club70.pl

Reviews

 • Aleksandra
  160
  7 years, 2 months ago

  Nie bardzo rozumiem miłośników tego klubu, a zwłaszcza miłośników poniedziałków w tym klubie, gdzie za 10 zł można pić piwo do bólu. Pić można, owszem, natomiast piwem bym tego nie nazwała. Napój podawany przez barmanki, ma może namiastkę piwa, na dodatek podawany jest w plastiku, tak więc można się poczuć jak na imprezie plenerowej. Jeśli chodzi o muzykę, nie wypowiem się o niej obiektywnie, gdyż moim zdaniem tego typu "łupanki" nie da się słuchać, dlatego jestem pełna podziwu dla ludzi, którzy potrafią się przy tym jeszcze ruszać :).

 • Kamila .
  465
  7 years, 5 months ago

  Może klub się chwilowo wypalił, ale mam nadzieje, że stanie szybko na nogi i się ogarnie, ponieważ kiedyś było to miejsce naprawdę godne polecenia i odwiedzenia, gdzie regularnie odbywały się dobre imprezy. Więc mam nadzieje, że z czasem wrócą do starej formy i zaczną zachęcać do imprez.

 • "Akishja"
  175
  7 years, 5 months ago

  Widzę, że mamy podobne zdanie o 70tce. Kilka lat temu lubiłam odwiedzać te miejsce, ale teraz omijam je szerokim łukiem. Wystarczy raz się sparzyć i zdanie się ma wyrobione. A szkoda bo kiedyś lokal miał swój klimat. Daję 3 gwiazdki ze względu na sentyment do dawnych czasów:)

 • Agata "Egi" Olechnowicz
  325
  7 years, 5 months ago

  Kiedyś to było naprawdę fajne miejsce. Niestey Club 70 czas swojej popularności ma już za sobą i nie wygląda na to, żeby robił cokolwiek, żeby poprawic swoją opinię.
  Piwo rozwodnione a towarszystwo podejrzane. Na Monciaku jest to zdecydowanie ostatnie miejsce, które bym poleciła.

 • Dariusz "Daro" Domiński
  75
  7 years, 9 months ago

  Club70 w Sopocie jest jednym z klubów, gdzie wielu z nas szuka nocnej rozrywki. Wśród zalet mozna wymienić jedynie dwie ! Poniedzialek - Święto Piwa, czwartek - minus50% na barze. I co dalej ? Właśnie nic poza tym!
  Klub nie potrafi zareklamować się na tyle, aby zapełnić gośćmi swoje mury. Na imprezach zobaczyć tam można kilkanaście osób. Muzyka - jeden repertuar na każdy dzień tygodnia. Jeżeli usłyszysz jednego dnia danego tygodnia mix pewnych utworów, możesz być zupełnie pewien, że nie spotka Cię nic nowego następnego tygodnia. Ochrona ? Istnieje ? Nie wiem. Panowie tłuczący sobie twarze to stały punkt "programu". Dużym minusem lokalu jest słaba klimatyzacja. Desperaci ? OK! Fani dobrej muzyki i dobrej zabawy - omijajcie dużym łukiem.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet