CK Wiatrak

Based on 5 reviews

Dawniej organizowano w nim cykliczne imprezy np. Nightmares Party. Obecnie odbywają się w nim koncerty, głównie rock, punk, metal. Lokal posiada dwie sceny, mniejszą i większą. Niestety dość często sprzedawane jest zbyt wiele wejściówek, przez co nagminnie na Wiatrakowych koncertach ... Categories: Clubs  Commercial music  Entertainment and Arts  Night Life 
ul. Wolności 395
41-806 Zabrze
+48 32 4587089
http://www.wiatrak.art.pl

Price range: 

Reviews

 • Anonim
  0
  6 years, 6 months ago

  Ja bardzo nie na temat:chciałam nnewadio ustawić u siebie ten nowy styl, ale tenże ich kod okazał się zbyt syfiasty do przerobienia.Ale na Motyw Drogi pasuje idealnie! Brakuje tylko gdzie niegdzie jakichś motywf3w komiksowych (czarno białych)..np w logo i sidebarach :)Byłoby idealnie :)

 • Anonim
  0
  6 years, 6 months ago

  Ja bardzo nie na temat:chciałam ninadweo ustawić u siebie ten nowy styl, ale tenże ich kod okazał się zbyt syfiasty do przerobienia.Ale na Motyw Drogi pasuje idealnie! Brakuje tylko gdzie niegdzie jakichś motywf3w komiksowych (czarno białych)..np w logo i sidebarach :)Byłoby idealnie :)

 • Przemek Sadowski
  20
  7 years, 3 months ago

  CK Wiatrak to miejsce znane podejrzewam, że na całym Śląsku. Miejsce znane z licznych i udanych koncertów. Wiem, że wielu fanów różnych zespołów pokonuje spore kilometry aby dotrzeć do Wiatraka. Ja na szczęście z Bytomia mam dość blisko i zawsze mam ten "luksus" szybkiego dostania i wydostania się z tego miejsca. Wiele znanych, polskich zespołów miało już niejednokrotnie koncerty w tym lokalu, dając możliwość swoim fanom do totalnego szaleństwa w rytm muzyki na żywo. Jedynym minusem, jak wspomniały koleżanki niżej jest tłok i pozostawiające wiele do życzenia wc.

 • "Agness"
  300
  7 years, 4 months ago

  Świetne miejsce na koncerty. Mam to szczęście, że mieszkam niedaleko, więc łatwo i szybko mogę się tam dostać. Na koncertach zawsze panuje świetna atmosfera, można się wyszaleć. Minusem jest, tak jak zostało już to wspomniane częsty tłok, przez co nie zawsze można się czuć swobodnie, jednak dobre koncerty rekompensują wszystko.

 • Patrycja "Taya" Hazubska
  275
  7 years, 5 months ago

  Dawniej organizowano w nim cykliczne imprezy np. Nightmares Party. Obecnie odbywają się w nim koncerty, głównie rock, punk, metal. Lokal posiada dwie sceny, mniejszą i większą. Niestety dość często sprzedawane jest zbyt wiele wejściówek, przez co nagminnie na Wiatrakowych koncertach panuje tłok. Wiele do życzenia pozostawia stan toalet.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet