CK Browar

Based on 8 reviews

Pomijając nudne części recenzji takie jak wystrój pubu(do którego nie można się oczywiście przyczepić) przejdę do opisu tego co w pubuch lubimy najbardziej. Mianowicie do browara. CK Browar jako jeden z niewielu pubów oferuje nam swój własny produkt. Co to ... Categories: Bars  Restaurants 
Podwale 6
31-118 Kraków
12 429 25 05
http://www.ckbrowar.krakow.pl/index2.php

Price range: €€
Menu for kids: yes
Reservations: yes
Delivery: no
Take-out: no
Parking: None
Accepts Credit Cards: yes
Waiter service: yes
Wheelchair accessible: no
Outdoor tables: yes
Alcohol: None
Elegant attire: no
Vegetarian menu: yes

Reviews

 • Anonim
  0
  6 years ago

  CK Browar to świetna opcja dla miłośników złotego napoju. Od lat zachwyca mnie jakość oferowanych tam trunków. A ostatnimi czasy przekonałem się też o tym, że mają bardzo smaczne dania z dziczyzny, które polecam.

 • Monika Partyka
  150
  6 years, 8 months ago

  CK browar is the perfect place, if you want to hang out with your friend by the beer. If you are fed up with the beers lining up in the store's shelves - you have to visit this place. It offers its own homemade beer, so you don't have to worry about all those aweful chemicals they add to your Carlsberg or Tyskie. The prices are relatively low, so there's nothing you can lose, just go and see for yourself ;)Cheers!

 • Magdalena Ka
  195
  6 years, 8 months ago

  Fajne miejsce, gdzie możemy napić się naprawdę dobrego piwa- czego chcieć więcej:)Do tego dodać jeszcze możemy ciekawy wystrój, świetny klimat oraz stosunkowo niedrogie ceny, a także serwowane w tzw. wieżyczce piwnej trunki, gdzie możemy dolewać sobie piwa sami. Polecam!

 • Em Gie
  35
  7 years, 4 months ago

  CK Browar to niezwykle zacne miejsce. Każdy znajdzie tu piwko dla siebie. Jeśli komuś nie smakują charakterystyczne dla CK Browaru piwa jasne lub ciemne zawsze można napić się jakiegoś popularnego, ogólnie dostępnego (np.Lecha. Główna sala jest niemalże zawsze wypełniona po brzegi co jest najlepszą rekomendacją. Gorąco polecam!

 • "Cinnamon"
  110
  7 years, 4 months ago

  Zdecydowanie dla smakoszy piwa, podzielam więc opinie poprzedników. Ale świetne piwo to nie wszystko! Moim zdaniem klimat, jaki tam panuje to główna przyczyna powodzenia tego miejsca, które z biegiem czasu sukcesywnie wzrasta...

  Kto nie był, na pewno w końcu odwiedzi to kultowe miejsce.
  CK Browar to świetna alternatywa dla każdego i w każdym wieku...

 • M. "Magda" H.
  35
  7 years, 4 months ago

  Rekomendacja tego miejsca nie będzie długa – najlepsze piwo w mieście, smaczne jedzenie i lokalizacja u wylotu Szewskiej, dzięki której spotkanie w CK Browarze jest zarówno świetnym początkiem wieczoru, jak i jego spełnieniem. Jednym minusem są częste wizyty gości z Wielkiej Brytanii, którzy potrafią być bardzo uciążliwi.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  "mała_czarna" Z tym najlepszym piwem w mieście bym nie przesadzała, dobre - to trafne określenie ;)
 • Jonasz Wiercioch
  50
  7 years, 5 months ago

  Od razu rzecz ujmę dosłownie. CK Browar to miejsce dla prawdziwych piwoszy, którzy cenią sobie smak prawdziwego piwa. Jest to pub w którym doskonale odnajdą się zwolennicy piłki nożnej i dobrego chmielowego posmaku. Ponadto dodatkową atrakcją jest piwo serwowane rury, tzw. "dużej" 5.0 l i 3.3 l. Dodatkowo w tym samym pomieszczeniu znajduje się restauracja, w której serwowane są naprawdę pożywne posiłki za niewielką cenę. Do wyboru są aż trzy sale. Sala główna z poprzecznymi wysokimi stołami w stylu angielskim. Sala nr 2 to restauracja. Natomiast trzecim pomieszczeniem jest dancefloor z barem, gdzie odbywają się nocne przytupanki. Klimat godny, że tak powiem, skosztowania.

 • Patryk "empe" eM
  90
  7 years, 7 months ago


  Pomijając nudne części recenzji takie jak wystrój pubu(do którego nie można się oczywiście przyczepić) przejdę do opisu tego co w pubuch lubimy najbardziej.
  Mianowicie do browara. CK Browar jako jeden z niewielu pubów oferuje nam swój własny produkt. Co to znaczy? Głównie to, że kosztując ów trunek nie będziemy się musieli martwić o niezdrowe konserwanty i pasteryzacje. Sam „owoc” produkcji, który możemy zakupić po stosunkowo taniej cenie to piwo jasne lub ciemne warzone na miejscu. Wchodząc mogą nam się rzucić w oczy miedziane kadzie znajdujące się za barem. To własnie w takich kadziach warzone jest piwo. Delikatnie gazowane, w smaku oczywiście jest ono dobre, inaczej bym o nim się tak nie rozpisywał. Możemy je zamówić w kuflu małym(0,3l) lub zwykłym(0,5l). Co ciekawe jednak pub oferuje takie ilości jak 3,3 l i 5,0 l; serwowane w wieżycce piwnej, z której sami możemy owo piwko sobie nalewać.
  „CK” to nie tylko pub, to także restauracja i night club. Każdy myśle znajdzie coś dla siebie. Jako „pub” napewno warty polecenia, szczególnie jeśli mamy już dość poczciwego „Leszka”, „Wareczki” czy „Tyskiego”.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet