Cinema city punkt 44

Based on 6 reviews

Moje ulubione kino w Katowicach. Wprawdzie popularne i komercyjne ale czasami tego człowiekowi potrzeba. Ostatnio byłam na „Jestem bogiem” i ponownie kino spełniło moje oczekiwania. Miła obsługa, a kolejki i ruch mniejszy niż w Silesii. Bardzo dobra jakość projekcji i ... Categories: Cinemas  Entertainment and Arts 
ul. Gliwicka 44
Katowice
0323595959

Reviews

 • Marta "martini" Karlik
  10
  7 years, 3 months ago

  Jakość dźwięku czy obrazu w tym kinie jest naprawdę dobra. Z pewnością wybierałabym sie tam częściej, gdybym tylko mieszkała bliżej. Parking jest trochę mały i w weekend nie mozna znaleźć miejsca. Sam punkt 44 jest ciekawym obiektem. I nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń.

 • Madeleine "Mania"
  25
  7 years, 3 months ago

  Punkt 44 to świetne miejsce np na weekendowy wypad z przyjaciółmi.
  W oczekiwaniu na seans w kinie Cinema City lub IMAX 3D możemy przekąsić coś w znajdującej się na terenie kompleksu restauracji,lub udać się do kawiarni na przepyszne desery lodowe.
  Jeśli po seansie mamy ochotę na jeszcze odrobinę rozrywki polecam kręgielnię lub salon gier.

 • "Agness"
  300
  7 years, 3 months ago

  Warto się tam wybrać szczególnie na filmy 3D. Jakość obrazu jest zdecydowanie lepsza niż w innych kinach. Punkt 44 oferuje szeroki repertuar do wyboru, w tym najświeższe nowości. Nigdy nie można narzekać na długie kolejki.

 • Patrycja "Taya" Hazubska
  275
  7 years, 4 months ago

  Wybrałam się tam na mój pierwszy pełnometrażowy film 3D i nie był to "Avatar" Camerona. Mimo tego co mówią rozpowszechniane plotki, oczy od oglądania nie bolały. Niesamowity dźwięk przestrzenny, wspaniały obraz. Jeszcze kiedyś odwiedzę Punkt 44.

 • "Potwór z Bagien"
  95
  7 years, 4 months ago

  Fajne miejsce i całkiem blisko centrum. Wiadomo, że sieciówka więc w repertuarze same popularne, kasowe nowości. Mimo wszystko atmosfera jest przyjazna, nie ma tłumów jak w SSC i można ciekawie spędzić czas przed i po seansie - budynek jest zaopatrzony w przyjazne knajpki i kręgielnie.

  Useful (1) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Daria Zając Polecam wybrać się na kręgielnię oraz wypić drinka (szeroka oferta i całkiem dobre).
 • Karolina "Karotka" Kapłanowska
  90
  7 years, 4 months ago

  Moje ulubione kino w Katowicach. Wprawdzie popularne i komercyjne ale czasami tego człowiekowi potrzeba. Ostatnio byłam na „Jestem bogiem” i ponownie kino spełniło moje oczekiwania. Miła obsługa, a kolejki i ruch mniejszy niż w Silesii. Bardzo dobra jakość projekcji i dźwięku, bez żadnych opóźnień. Lubię Cinema City też za ich naciosy z sosem serowym, nie wiem czy w jakimkolwiek innym kinie są one tak dobre jak tu. Do tego mają duży parking, więc tylko w sytuacjach wyjątkowych (święta) jest problem z parkowaniem. Ramówka na czasie, często mało ambitna, ale taka filozofia kina. Gdy ma się ochotę na dobre, niszowe kino wybiera się przecież inne miejsce.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet