Cinema city

Based on 5 reviews

Add photos
Środy z Orange
W każdą środę posiadacze numeru w Orange mogą liczyć na ciekawą promocję. Możliwy jest wtedy zakup 2 biletów na film, w cenie jednego.
7 years, 5 months ago

Łódzkie kino Cinema City, znajduje się w Centrum Handlowym Manufaktura. Robiąc zakupy, możemy także obejrzeć jakiś film. Kino dysponuje dużą ilością sal i jednym w technologii 3D. Prezentowana est duża ilość pozycji filmowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, osoby ... Categories: Cinemas  Entertainment and Arts 
Drewnowska 58
91-002 Łódź
426646400
http://www.cinema-city.pl

Price range: 

Reviews

 • Anonim
  0
 • Magda
  20
  7 years, 4 months ago

  Kino Cinema City spełnia wszystkie moje wymagania. Nie narzekam na kolejki bo kupuję bilet przez internet i w domu go sobie drukuję, biorę ze sobą do kina i daje do sprawdzenia. Rozwiązanie rewelacyjne ze strony kina. Raz miałam przypadek, gdy kupiłam bilety przez internet i niestety w ostatniej chwili okazało się ,że nie mogę skorzystać z zakupu. Zadzwoniłam do kierownika kina i poprosiłam o to ,czy mogę wykorzystać bilet w innym terminie. Kierownik zgodził się bez żadnych problemów. Jedynie w bufecie kina jest dosyć drogo, gdyby ktoś chciał zakupić na seans popcorn czy napój. Z kina po filmie faktycznie wychodzi się na zewnątrz, na parking. Ale to akurat jest fajne :) Dreszczyk emocji po horrorze i od razu ciemna noc... Fantastyczne! Co do szatni, to faktycznie nie ma jej, kurtki mogą stać się zimą kłopotem, ale należy wziąć pod uwagę, że żadne kino nie dysponuje szatnią. Zatem nic dziwnego. Polecam! I serio, kupujcie przez internet i drukujcie bilety ;)

 • "Adi"
  15
  7 years, 4 months ago

  Kino ma bardzo dobrą lokalizację. Znajduje się na rynku Manufaktury. Sklepy i restauracje centrum handlowego umilą nam oczekiwanie na seans.
  Kas w kinie jest dużo jednak, gdy mamy odebrać bilety z promocji „Środy z Orange”, musimy się uzbroić w cierpliwość. Kolejki są bowiem wtedy równie długie, jak te za mięsem za czasów PRL-u, w pozostałe dni problem znika. Dodatkowo istnieje możliwość odbioru biletu w specjalnym bankomacie. Warto również zarezerwować miejsca wcześniej, korzystając z Internetu.
  Kino oferuje nam kilka sal, a w każdej znajdziemy wygodne fotele, co jest bardzo ważne, szczególnie podczas długich projekcji. Wygodne są również okulary do oglądania filmów 3D. Nie są zbyt ciężkie i nie ocierają uszu, dzięki temu taki seans to sama przyjemność (szczególnie w jakości Imax).
  Nie ma wizyty w kinie bez popcornu i innych przekąsek. Te kupić możemy w dwóch barach, jednak próba zakupu tuż przed projekcją może doprowadzić do spóźnienia się na seans.
  Oglądanie filmów w Cinema City to czysta przyjemność. Dobre nagłośnienie i jakość obrazu zrekompensuje wszystkie wady wielkiego multiplexu.
  Podczas późnych wieczornych seansów, gdy korzystamy z kina pierwszy raz, możemy się wystraszyć, gdy po seansie zostaniemy wypuszczeni bezpośrednio na parking za kinem.
  W kinie brakuje szatni. Bywa to kłopotliwe, zwłaszcza zimą, kiedy próbujemy upchnąć kurtki na siłę tak, by nie przeszkadzały nam podczas projekcji.
  Wybór filmów jest ograniczony. Nie zobaczymy tam niszowych produkcji, na te musimy wybrać się do innego kina. Jednak gdy chcemy obejrzeć film w 3D, Cinema City/Orange Imax wydaje się najlepszym wyborem.
  Warto zrobić sobie przerwę w zakupach na dobry film i wybrać się do tego kina.

 • Piotr "Wieras" Wiernicki
  90
  7 years, 4 months ago

  W Cinema City znajduje się 14 sal oraz 1 sala kina IMAX. W sumie jest to około 3000 miejsc. W repertuarze każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Kino robi wrażenie wielkością i nowoczesnym wyglądem. Minusem są drogie przekąski w znajdującej się w kinie restauracji fast-food.

 • Rafał
  65
  7 years, 4 months ago

  Łódzkie kino Cinema City, znajduje się w Centrum Handlowym Manufaktura. Robiąc zakupy, możemy także obejrzeć jakiś film. Kino dysponuje dużą ilością sal i jednym w technologii 3D. Prezentowana est duża ilość pozycji filmowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, osoby posiadające numery w Orange mogą mieć ciekawą zniżkę. Cinema City to miejsce, w którym można ciekawie spędzić wolny czas. Zdecydowanie warto.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet