Cinema City Bonarka

Based on 5 reviews

Jeśli mamy ochotę na seans filmowy w wygodnym fotelu to cinema city w bonarce będzie świetnym wyborem. Nie musimy się także specjalnie martwić o brak miejsca gdyż nasz wymarzony wyciskacz łez czy mrożący krew w żyłach thriller możemy obejrzeć na ... Categories: Cinemas  Entertainment and Arts 
ul. Kamieńskiego 11
30-644 Kraków


Price range: €€

Reviews

 • Magda "mgawlik" Gawlik
  185
  6 years, 9 months ago

  Jedno z moich ulubionych kin z sieci Cinema City. Sale są czyste i pachnące, na prawdę przyjemnie ogląda się tam film. Fotele wygodne i "niewysiedziane". Do tego zwykle nie ma tam za dużo ludzi, więc bez problemu można usiąść w dobrym miejscu.

 • Monika Partyka
  150
  6 years, 9 months ago

  Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami, siedzenia są wygodne i ułożone w taki sposób, że nikt nikomu nie przeszkadza. Bardzo dużo sal kinowych, więc do wyboru mamy zawsze szeroki wachlarz filmów. Jeżeli komuś znudził się już pop-corn, zdecydowanie polecam naczosy - pychota! Zniżki dla studentów to kolejny plus ;)

 • Dawid "Shin" Dzień
  105
  6 years, 9 months ago

  If u like big cinemas witch comfy seats, great variety of new movies, a bit overpriced snacks and helpfull employees, Cinema City is just right for you.
  If u want to watch latest movies in 2 or 3D there is no other right option. Tickets range from 15 to 28 PLN and furthermore we get an option of a vip room movie seans which gives us even more comfortable seats, open refreshments bar. All in all I strongly advise to check it out for yourself :).

 • Katarzyna "iamkath" Wroniak
  45
  6 years, 9 months ago

  Jest to jedno z moich ulubionych kin krakowskich. 20 sal kinowych, świetna obsługa i nowoczesność tego miejsca skutecznie zniechęcają mnie do szukania innych miejsc. Nie obejrzymy tam kinematograficznych niskobudżetowych perełek, ale jeśli mamy ochotę na premierę jednej z najnowszych produkcji to świetna propozycja na piątkowy wieczór. Kino zaangażowane jest w wiele akcji, miedzy innymi "Środy z Orange", gdzie za cenę jednego biletu na salę wchodzą dwie osoby (więcej na: http://www.orange.pl/film-srody-z-orange.phtml?WT.mc_id=0101&WT.srch=1&gclid=CPOimdXVjK0CFQOIDgodJyodRg ). Polecam!

 • Patryk "empe" eM
  90
  7 years, 7 months ago

  Jeśli mamy ochotę na seans filmowy w wygodnym fotelu to cinema city w bonarce będzie świetnym wyborem. Nie musimy się także specjalnie martwić o brak miejsca gdyż nasz wymarzony wyciskacz łez czy mrożący krew w żyłach thriller możemy obejrzeć na jednej z 20 sal. Filmy wyświetlane są zarówno w wersji 2D jak i w trójwymiarze. Ceny wynoszą od 15 d 28 zł. Fajną opcją jest także wybór Sali dla vip’ów, o której więcej możemy się dowiedzieć na stronie www Cinema City.
  http://www.cinema-city.pl/index.php?module=cinema&action=info&cid=1090&id=10

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet