Centrum Zamenhofa

Based on 4 reviews

Centrum Zamenhofa to wizytówka miasta. Pokazuje ono dziedzictwo jednego z najsłynniejszych mieszkańców Białegostoku. Centrum powstało 2009 roku przy okazji organizacji międzynarodowej konferencji esperantystów. W centrum można zapoznać się z historią życia Ludwika Zamenhofa jak i obejrzeć liczne wystawy nie tylko ... Categories: Art Galleries  Entertainment and Arts 
warszawska 19
15-062 Białstok
85 67 67 367
http://www.centrumzamenhofa.pl

Reviews

 • Anonim
  0
  6 years, 6 months ago

  napisał:Rozmowa z moim szefem, waocrzj gdy najechał mnie w domu wieczorem, raczej urywek rozmowy:...szef:wiesz co jest najważniejsze- koszty, koszty, koszty.ja: w BP przez zwracanie uwagi głf3wnie na koszty platforma wyleciała w powietrze.- ale jakie odszkodowania dostali(nie wiem skąd miał takie info?)- ale zatruli kawał planety- a kogo to obchodzi.Wymiękłem.Rozmach zarządzania iście korporacyjny ;-( Joel Bakan w książce"Korporacja" poświęca dużo uwagi koncernowi British Petroleum.Wykorzystywanie zielonego, ekologicznego wizerunku marki i sprytnej gry słf3w z kampanii reklamowej (skrf3t BP można odczytać rf3wnież jako Beyond Petroleum - "nie tylko ropa naftowa", albo Beyond Profit - "nie tylko zysk") to zwykłe piarowskie chwyty maskujące faktyczną strukturę tej instytucji prawnie nastawioną wyłącznie na zysk, a ktf3rą cechuje psychopatyczne lekceważenie ograniczeń stawianych przez prawo. Żadne kary czy odszkodowania nie odwodzą od łamania prawa, najwyżej uczą lepiej zacierać ślady.Bakan odnotowuje w książce, że gdy w 1988 roku zaczęło spadać wydobycie na polach naftowych Prudhoe Bay, to właśnie wtedy doszła do głosu niebezpieczna logika analizy "kosztu w przeliczeniu na baryłkę".- Londyn wiedział, co robić, żeby dolary wciąż napływały - mf3wi William Burkett, technik zatrudniony przez BP, zeznający przed komisją senacką w sprawie ropy na Alasce - ciąć. Ciąć budżet, ciąć liczbę zatrudnionych, ciąć płace, ciąć dostawy części zamiennych, ciąć nakłady na konserwację, ciąć nadzf3r - nic tylko CIĄĆ!

 • Anonim
  0
  6 years, 7 months ago

  / Co mam zrobić , aby nworeikaać tak , aby naukowcy opracowywali teraz np. "atrament", a nie "obce kultury". ???

 • Magdalena "magduska" Jankowska
  395
  7 years, 6 months ago

  Miejsce gdzie możemy zapoznać się z historią życia Ludwika Zamenhofa twórcy esperanto. Warto zajrzeć tam z dziećmi i przekazać im kawałek historii miasta. Warto też samemu "odkurzyć" informacje o naszym pięknym mieście. Miejsce oferuje też różne ciekawe wystawy niezwiązane z partonem centrum wiec każdy ma szanse dowiedzieć się tam czegoś nowego.

 • Dariusz "Dariuszkusz" Kuszyński
  135
  7 years, 8 months ago

  Centrum Zamenhofa to wizytówka miasta. Pokazuje ono dziedzictwo jednego z najsłynniejszych mieszkańców Białegostoku. Centrum powstało 2009 roku przy okazji organizacji międzynarodowej konferencji esperantystów. W centrum można zapoznać się z historią życia Ludwika Zamenhofa jak i obejrzeć liczne wystawy nie tylko o tematyce esperanto.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet