Centrum U7

Based on 3 reviews

Gdyński rynek bowlingowy nie jest zbyt konkurencyjny. Dlatego też w Centrum U7 w Gdyni-Śródmieściu często zastaniemy duże liczby ludzi. Jednak wcześniejsza rezerwacja rozwiewa problem. Do dyspozycji mamy 9 torów, 4 stoły bilardowe oraz bar z kuchnią. Całość oprawiona nowocześnie wyglądającym ... Categories: Entertainment and Arts  Gaming 
ul. Świętojańska 133
81–404 Gdynia
58 662 27 77
www.u7.pl/

Reviews

 • Edyta "sovrumana" G.
  50
  7 years, 2 months ago

  Byłam w U7 zarówno na bilardzie jak i na kręglach. Ogólnie super zabawa. Atmosfera jest odpowiednia- muzyka, bar, odgłos odbijanych bil... Radzę jednak w weekend rezerwować telefonicznie miejsce, bo w te dni ciężko o wolny stół czy tor. Dla posiadaczy Euro26 U7 ma super promocje.

 • Marta "Masmo" Smolińska
  210
  7 years, 8 months ago

  Lokal usytuowany w centrum miasta, blisko SKM, ZKM, parking na miejscu. Profesjonalne urządzenia, ciekawy program naliczający punkty. Minusem jest zbyt mało miejsc siedzących. Tory są często czyszczone, w bardzo dobrym stanie. Kul jest odpowiednia ilość, pełna rozmiarówka. Tak samo z bilardem - wszystko jest, co potrzebne do zabawy :)
  Ceny są dość wysokie, ale miejsce jest dobrze prosperujące, ekipa pomocna i na poziomie, Nie ma problemu z rezerwacją. Świetne miejsce, by spędzić trochę czasu z paczką przyjaciół.

 • Tomasz "tomaszko" Kowalski
  240
  7 years, 8 months ago

  Gdyński rynek bowlingowy nie jest zbyt konkurencyjny. Dlatego też w Centrum U7 w Gdyni-Śródmieściu często zastaniemy duże liczby ludzi. Jednak wcześniejsza rezerwacja rozwiewa problem.
  Do dyspozycji mamy 9 torów, 4 stoły bilardowe oraz bar z kuchnią.
  Całość oprawiona nowocześnie wyglądającym wnętrzem miłym dla oka.
  Jak na bowling ceny uznam za przeciętne. Radzę zwrócić uwagę na promocje!
  Każde moje odwiedziny natrafiły na bardzo miłą i pomocną obsługę. W razie jakichkolwiek problemów, nie bałbym się im zaufać.
  Lokalizacja też jest wielkim plusem. Centrum znajduje się przy jednej z głównych ulic samego śródmieścia Gdyni. Dla niezmotoryzowanych mnogość opcji autobusowy oraz dworzec SKM oddalony o 5min.
  Przepraszam, ale nie powiem o centrum U7 złego słowa. Radzę na własnej skórze sprawdzić czy mam rację ;)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet