Centrum sztuki filmowej

Based on 5 reviews

Centrum Sztuki filmowej zdecydowanie zasługuje na ocenę 'kosmiczną'. Ta wielofunkcyjna placówka dysponuje: - dużą salą kinową (371 miejsc, w tym cztery dla osób niepełnosprawnych) - kameralną salą kinową (46 miejsc) - najnowszymi projektorami ERNEMANN 15 – 35/16 mm z podajnikami ... Categories: Cinemas  Entertainment and Arts 
ul. Sokolska 66
40-087 Katowice
32 258 42 41
www.csf.katowice.pl

Reviews

 • Anonim
  0
  6 years, 6 months ago

  Hello Website Owner! I ran into your website gurohth Google, and I liked it. We can get you RANKED higher on Google to help you get more traffic and earn more money gurohth backlinks to your website. We have backlink packages as low as one time $5. You should give us a try if you are serious about making money online. Thank you!

 • Agata "melinee" Dyduch
  695
  7 years, 4 months ago

  Oceniłam to miejsce, jako "Kosmos", ale "Kosmosu" już dawno tam nie ma... Kiedyś kino "Kosmos" - dzisiaj Centrum Sztuki Filmowej, z miejsca mało ciekawego stało się wspaniale wyposażone miejsce, posiadające najnowsze technologie. Odbywają się tam przeglądy filmowe, festiwale, warsztaty - cały czas pojawiają się nowe atrakcje.
  Centrum Sztuki Filmowej ma tak szeroką ofertę, że trudno o niej napisać, w jej skład wchodzi Kino Kosmos, w którym w sposób "normalny" wyświetlane są filmy, repertuar można znaleźć na stronie internetowej, bilety ulgowe kosztują 12 zł, a karta studencka do Klubu Filmowego Ambasada - jedynie 6 zł. Obecnie w kinie odbywa się festiwal "Z książki na ekran", 1 maja wyświetlano "Annę Kareninę", 15 maja będzie można obejrzeć "Miłość Swanna" a 29 maja - "Tajemniczy ogród".
  Inną alternatywną jest Filmoteka, w jej ramach w wizualni można obejrzeć świetne filmy polskiej i światowej kinematografii, jak również kolekcję teatru telewizji.
  Trudno opisać w pełni walory tego miejsca, aby je poznać trzeba tam pójść! Zachęcam całą sobą do odwiedzenia Centrum Sztuki Filmowej!

 • "Potwór z Bagien"
  95
  7 years, 4 months ago

  Kino to mało, to dosłownie jest centrum sztuki filmowej! Tutaj non-stop coś się dzieję! Jeśli ma się dosyć multipleksów i hollywoodzkiego kina tutaj można odpocząć i zapoznać się z naprawdę dobrym kinem. Dodatkowo obsługa jest bardzo życzliwa i kompetentna. Newsletter CSF to obowiązkowa sprawa dla maniaków kina.

 • Patrycja "Taya" Hazubska
  275
  7 years, 5 months ago

  Miejsce w którym non stop się coś dzieje. Kilkanaście wydarzeń w ciągu miesiąca, w których można do woli przebierać (warto zapisać się do newslettera). Bardzo dobra lokalizacja. Jeszcze w tym miesiącu możemy się załapać na pokaz najlepszych filmów krótkometrażowych ze świata, transmisję opery Trubadur na żywo z Nowego Jorku (z polskimi napisami), spotkanie w Dyskusyjnym Klubie Filmowym Ambasada, seans "Z dzieckiem w kinie" oraz pokaz filmów młodych twórców związanych z regionem "Nadzieje".

 • "lemonade"
  280
  7 years, 5 months ago

  Centrum Sztuki filmowej zdecydowanie zasługuje na ocenę 'kosmiczną'. Ta wielofunkcyjna placówka dysponuje:
  - dużą salą kinową (371 miejsc, w tym cztery dla osób niepełnosprawnych)
  - kameralną salą kinową (46 miejsc)
  - najnowszymi projektorami ERNEMANN 15 – 35/16 mm z podajnikami taśmowymi
  - kawiarnią filmową
  W skład projektu wchodzą m.in. kino Kosmos i Filmoteka. Serwują prawdziwą ucztę kinomanom. Organizują festiwale (Od jutra 3. SHORT WAVES Festiwal Polskich Filmów Krótkometrażowych), debaty (cykl debat „Myślenie na żywo”), a nawet transmisje na żywo z Metropolitan Opera w Nowym Jorku! Cudowną, z perspektywy maniaka niszowych produkcji, sprawą jest instytucja filmoteki ( wyrobienie karty 'studenckiej' kosztuje całe 6 zł i jest to jednorazowa opłata). Katalog filmów znajduje się na stronie internetowej Centrum Sztuki Filmowej. Można tam znaleźć prawdziwe perełki, których Filmweb nie widział. Jedynym minusem jest konieczność oglądania filmów indywidualnie (dostajemy słuchawki, siadamy przed monitorem i zaczynamy przygodę). Polecam odwiedzenie strony internetowej i zapoznanie się z naprawdę interesującą ofertą tego kosmicznego przedsięwzięcia: http://www.csf.katowice.pl/

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet