Centrum medyczne damiana

Based on 1 review

Bardzo polecam usługi Centrum Medyczne Damiana. Jeśli gotowi jesteśmy zapłacić za wizytę u lekarza, można się tam udać i liczyć na miłą, profesjonalną obsługę oraz szybkie terminy. Poza tym szpital ma podpisany kontrakt z NFZ, więc niektóre usługi wykonuje bez ... Categories: Clinics  Health and Medicine  Hospitals 
Ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa
0225662222
www.damian.pl

Price range: €€€

Reviews

 • Magdalena "mdss" Romanek
  70
  6 years, 11 months ago

  Bardzo polecam usługi Centrum Medyczne Damiana. Jeśli gotowi jesteśmy zapłacić za wizytę u lekarza, można się tam udać i liczyć na miłą, profesjonalną obsługę oraz szybkie terminy. Poza tym szpital ma podpisany kontrakt z NFZ, więc niektóre usługi wykonuje bez opłaty.
  (ich wykaz: http://www.damian.pl/486,NFZ.htm)
  Centrum oferuje bardzo szeroką gamę usług. Przeprowadza się tam konsultacje, badania, zabiegi, szczepienia oraz rehabilitację. Jest możliwość zapisania się na wizytę przez internet, za pomocą strony internetowej.
  Ja byłam tam dwa razy- raz u lekarza pracy i później na USG. Na pierwszą wizytę lekarz przyjął mnie od razu- powiedziałam, że bardzo się spieszę i potrzebuję szybkiego badania i zaświadczenia. Za drugim razem musiałam się zapisać i termin wizyty był bardzo szybko- jeszcze w tym samym tygodniu. Obie panie doktor były bardzo miłe i kompetentne.
  Poza tym Centrum, jak tego typu prywatne placówki, jest czyste i zadbane. Pracujący tam personel (także w administracji) jest sympatyczny i z pewnością podnosi na duchu zmartwionych chorych tam przychodzących.
  Polecam!

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet