Cegielnia Pub

Based on 6 reviews

Cegielnia dla swoich gości oferuje makarony, sałatki, tosty oraz różnego rodzaju piwa podawane na różne sposoby. Niektóre soki dodawane do piw budzą wątpliwości jednak po spróbowaniu ma się ochotę na jeszcze. Jest to fajne miejsce zarówno do spotkań z przyjaciółmi ... Categories: Bars  Restaurants 
Więzienna 21
Wrocław
+48665624904

Reviews

 • Anonim
  0
  4 years, 2 months ago

  Beznadziejne zachowanie obsługi rzutujące na całą opinię o lokalu. Po 25 (sic!) minutach oczekiwania na danie na wynos, dowiedziałem się że... nie ma odpowiednich opakowań. Tak jakby nie można tego było stwierdzić i poinformować przy składaniu zamówienia (podejrzewam że w tym czasie zdążyłbym nawet zjeść na miejscu). Pani pracująca dziś na kasie nie poczuła w ogóle klimatu - była to w sumie nieznaczna wpadka - i zamiast załagodzić sprawę, z obojętna miną na moją uwagę o bezsensownej stracie czasu wzruszyła ramionami i odrzekła pod nosem, że "ona się nie zajmuje wydawaniem". Czytaj: ma głęboko gdzieś mój stracony czas i opinię o wszystkich pozostałych pracownikach i całym lokalu. Być może pracuje tam sezonowo, ale właściciele/menedżerowie z taką moją - i wszystkich moich znajomych którym nie omieszkam "zareklamować" Cegielni - opinią zostaną... A wystarczyło jedno słowo. Ja nie oczekiwałem zaproszenia w innym dniu i bonu rabatowego za stracony czas, co w zachodniej cywilizacji i wszystkich dobrych knajpkach jest oczywistością... Chodzi o najzwyklejsze standardy w zachowaniu pracownika...

 • Mateusz "Kwietniu" Kwiecień
  295
  7 years, 4 months ago

  Świetny lokal usytuowany na ulicy Więziennej, nieopadal Rynku. W środku panuje miła atmosfera, co powoduję, że chętnie wracam do tego miejsca. Przede wszystkim trzeba wyróżnic ciekawy wystrój i aranżację lokalu. Nie przypadkowo ta restauracja ma taką nazwe, ponieważ Cegielna została zaprojektowana na wzór budynków z czerwonej cegły. Specjalnością tego miejsca jest mnóstwo rodzaji sałatek, które są podawane w ogromnych porcjach. W Cegielnej dodatkowo możemy zjeść zapiekany makaron, pieczywo czosnkowe, ryże etc. Jedynym minusem jest zbyt mała ilość miejsc dla klientów i dość duży czas oczekiwania na zamówienia posiłku. Uważam, że Cegielnia jest miejscem godnym polecenia na spędzenie miłego czasu.

 • "Anak"
  0
  7 years, 4 months ago

  Pomimo iż Cegielnia ma już na swym koncie parę recenzji, nie odmówię sobie przyjemności wyśpiewania peanów na cześć tego lokalu na łamach owego portalu.
  Znajdująca się w kulinarnym pasażu Galeria Italiana, przy Więziennej 21, Cegielnia to niebywale charakterystyczne miejsce. Już sama aranżacja wnętrza nakłania odwiedzających, aby zasiedli do stołu i zjedli znakomity posiłek. Każdy element wystroju został przemyślany. Cegielnię rozpoznaje się nade wszystko po zwisających z sufitu drewnianych sztućcach. Knajpa jest niewielka, prawie zawsze przepełniona ludźmi. Można to uznać za mankament, jednakże sądzę, że ta nieduża przestrzeń gra ogromną rolę przy tworzeniu klimatu restauracji. Pomimo znacznej liczby gości, nigdy nie czekałam zbyt długo na realizację zamówienia.
  Dominantę smakową stanowi tu kuchnia włoska. Jedzenie serwowane w Cegielni jest znakomite! Można zjeść wspaniałe makarony, przepyszne sałatki, do których dodawane są wyśmienite grzanki czosnkowe, ze szpinakiem etc. Prawdą jest, że porcje są ogromne i nie każdy jest w stanie wyjeść wszystko ze swej miski. Mimo to, nie uważam tego za wadę, ponieważ uważam, że lepiej się najeść i zostawić coś na talerzu, niż zapłacić za zbyt małą ilość jedzenia i wyjść nienajedzonym, a co za tym idzie, niezbyt zadowolonym.
  Do obiadu warto zamówić kieliszek wina, tudzież piwo, które jest tu podawane w ciekawy sposób. Cegielnia oferuje rozmaite, odważne mieszanki smakowe. Piwa łączone są z różnym syropami i sokami, co daje zaskakujący efekt.
  Do tego wszystkiego muszę dodać, iż ceny są niebywale atrakcyjne.
  Bardzo gorąco polecam Cegielnię!

 • Kamil Makać
  0
  7 years, 5 months ago

  Uroczy lokalik usytuowany przy ulicy Więziennej, nieopodal wrocławskiego rynku. Wchodząc pierwszy raz do środka od razu wiedziałem skąd wzięła się nazwa lokalu, gdyż wykończony jest na wzór budynków budowanych z czerwonej cegły. W środku panuje miła atmosfera. Możemy popróbować różnego rodzaju specjalnych nalewek, wina czy też piwa. W karcie menu znajdziemy też coś "na ząb". Domiują zapiekanki, zapiekane makarony i ryże. Wszystko to nie wyczyści nam doszczętnie kieszeni, gdyż ceny stoją na bardzo atrakcyjnym poziomie. Jedynym mankamentem jest brak możliwości płacenia kartą :(
  Tak czy inaczej lokal, jak najbardziej godny polecenia.

 • Anonim
  40
  7 years, 8 months ago

  Bardzo przyjemne miejsce, w którym znajdą coś dla siebie osoby chcące coś przekąsić, a także posiedzieć dłużej na wygodnej kanapie (szkoda tylko, że rozmiar lokalu nie pozwala na postawienie ich więcej;p). Jedzenie bardzo smaczne, dla mnie jednak minusem jest wielkość porcji - są bardzo duże, więc u osób z mniejszym apetytem spora część pozostaje niezjedzona. Warto pomyśleć o zapiekankach i sałatach w mniejszym rozmiarze.

 • Małgorzata "ma.w" Woźniak
  290
  7 years, 9 months ago

  Cegielnia dla swoich gości oferuje makarony, sałatki, tosty oraz różnego rodzaju piwa podawane na różne sposoby. Niektóre soki dodawane do piw budzą wątpliwości jednak po spróbowaniu ma się ochotę na jeszcze. Jest to fajne miejsce zarówno do spotkań z przyjaciółmi jak do zjedzenia czegoś naprawdę dobrego w przystępnych cenach. Na szczególną uwagę zasługują sałatki, które podawane są w wielkich i sycących porcjach. Dołączone do sałatki małe grzaneczki czosnkowe świetnie się łączą.
  Mankamentem restauracji jest zbyt mała liczba miejsc oraz długi czas oczekiwania na zamówienie. Ale ponoć im dłużej się czeka tym lepsze !

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet