Carpe Diem II

Based on 7 reviews

Add photos
TWOJE SZCZĘŚLIWE GODZINY
Twoje szczęśliwe godziny – do godz. 19.00 duże piwo tylko za 3,90 zł
7 years, 7 months ago

Carpe Diem II ul. Sławkowska 6a Chwytasz dzień czy noc, to Carpe dwójka jest miejscem dla Ciebie. Klub ten to jazda na Harley’u w rytmach Rocka. Znajdziemy tu oryginalny wystrój. Między innymi pełnowymiarowe motocykle bądź ich części. Piwo zaś nalane ... Categories: Bars  Restaurants 
ul. Sławkowska 6a
31-014 Kraków
124261090
http://www.carpediem.pl/?pageId=3&did=6

Alcohol: None
Outdoor tables: no
Wheelchair accessible: no
Waiter service: no
Take-out: no
Delivery: no
Reservations: yes
Menu for kids: no
Parking: None
Accepts Credit Cards: yes
Price range: 
Elegant attire: yes
Vegetarian menu: yes

Reviews

 • Dawid "Shin" Dzień
  105
  6 years, 10 months ago

  Klasyka rocka w bardzo motocyklowym wydaniu. Rozmieszczenie może być nieco konfundujące ale klub nadrabia wystrojem. Poza klasycznymi ścianami krakowskich piwnic możemy przyjrzeć się pełnowymiarowym motocyklom wiszących pod sufitem czy na ścianach a gdzieniegdzie ustawionych bezpośrednio na stołach. Miejsce jest nastawione na wielbicieli klasycznego rocka i ponadczasowych oldskulowych hitów. Poza tym oferuje gamę promocji dla studentów i nie tylko co czyni Carpe jednym z lepszych wyborów jeśli chodzi o studenckie wyjście na wieczorna imprezę zwłaszcza jeśli ponad clubbing ceni się stare dobre pogo.

 • Em Gie
  35
  7 years, 5 months ago

  Klasyka! W tym miejscu wszystko sprzyja dobrej zabawie: świetny wystrój (motocykle i tematyczne gadżety), muzyka i atmosfera. Nie bez powodu lokal jest uwielbiany przez rzesze studentów ochoczo korzystających z atrakcyjnych cen alkoholu i dobrej zabawy.

 • Natalia "Leonia" Bogaczyk
  30
  7 years, 5 months ago

  Myślę, że Carpe Diem to klasyka imprezowego życia w czasie studiów. Knajpa ta jest na tyle znana w środowisku żaków, że nie sposób ominąć jej motocyklowo-rockowe progi. Cena również zachęca do odwiedzin, więc chyba warto.

 • Agata "Chococoffe"
  90
  7 years, 5 months ago

  Chyba nie ma takiej osoby w Krakowie, która nie byłaby tam chociaż raz. A znane są dwie możliwe reakcje na first time w Carpe:
  a) to był pierwszy i ostatni raz,
  b) mógłbym spędzać tutaj każdy wieczór tygodnia, a najlepiej nie wychodzić! (szczególnie, jeśli porządnie przygrzeję poniedziałkowym piwem w ekstra cenie)
  Pewnie to grube uproszczenie, ale z moich obserwacji tak właśnie wynika. Można opisywać robiący wrażenie wystrój, wydzierających się z głośników klasyków rocka czy słynne pogo-biby, ale w wypadku tego klubu nie warto wierzyć na słowo. Trzeba doświadczyć.

 • "Cinnamon"
  110
  7 years, 5 months ago

  Rewelacja! Utrzymany w rockowym klimacie pub ma już od dawna swoje grono zagorzałych zwolenników, również ja szczególnie polecam... Świetny wystrój, którego elementem są oldschoolowe motocykle wyróżnia się z pewnością na tle innych pubów. Prawdziwym pozytywem są cenny będące adekwatne do skromnych studenckich kieszeni. Wszystko to sprawia, że każdy, kto choć raz był na pewno wróci ponownie, by w fajnej atmosferze spędzić czas ze znajomymi.

 • K "hopsasa"
  55
  7 years, 6 months ago

  Wystrój - motocyklowy motyw w całej knajpie, doprawiony muzyką rockową buduje oryginalny klimat. Mimo,że nie jest to miejsce tylko dla fanatyków skór i glanów, to raczej nie polecam wizyty w szpilkach - taniec w Carpe to nie urocze pląsy i przestępowanie z nóżki na nóżkę, a pogo. Chociaż nie ma w tym przesady, muzyka, która dobywa się z głośników to raczej delikatna odmiana rocka.
  Brak zastrzeżeń do obsługi ani ochrony plus niskie ceny. Tak więc chwytajcie wieczór, zaczynając od pochwycenia piwa w Carpe Diem II - w poniedziałki piwo po 3,50.

 • Patryk "empe" eM
  90
  7 years, 7 months ago

  Carpe Diem II ul. Sławkowska 6a

  Chwytasz dzień czy noc, to Carpe dwójka jest miejscem dla Ciebie. Klub ten to jazda na Harley’u w rytmach Rocka.
  Znajdziemy tu oryginalny wystrój. Między innymi pełnowymiarowe motocykle bądź ich części. Piwo zaś nalane zostanie nam z dystrybutorów wystających z silnika. Profesjonalna obsługa. Carpe to miejsce na zabawę do rana lub chociaż jako punkt postoju podczas Tour de Club. Plusem są także ceny w klubie, wstęp wolny na wszystkie imprezy, a napoje w sam raz na studencką kieszeń.
  Dlatego uważam, że jest to miejsce godne polecenia gdy tylko chcemy się rozerwać, a szczególnie gdy mamy ochote na powrót do klasyków Rocka.

  Godziny otwarcia:
  Pon – Sob: 11.00 – 4.00
  Niedziela: 18.00 – 3.00

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet