Candy Shop

Based on 4 reviews

Candy Shop to przepyszne miejsce, którego długo brakowało w trójmieście. Niesamowity sklep, w którym znajdziemy słodycze, o których nam się nie śniło. Zabawne, dziwne, egzotyczne, klasyczne i przede wszystkim słodkie to produkty dostępne w Candy Shopie. Idealne miejsce jeśli szukasz ... Categories: Groceries  Stores 
10 lutego 11
81-366 Gdynia
58 661 88 29

Reviews

 • Edyta "sovrumana" G.
  50
  7 years, 4 months ago

  Żelki, żelki, żelki... i świat staje się piękniejszy. Wybór przeogromny, wokół same pyszności. Jest tylko jeden minus- nigdy nie wiem na co się zdecydować ;)

 • Natalia "Natalia88" ...
  235
  7 years, 7 months ago

  Naprawdę bardzo fajny sklep, ze słodyczami które w dzieciństwie widziało się tylko podczas wyjazdów 'na Zachód' ;) Można tu znaleźć i fajny prezent i coś czym można poczęstować i zaskoczyć gości. Przy różnych okazjach, np Halloween przybywa dużo nowego asortymentu. Ceny niestety nie należą do najniższych, ale chociażby dla czekoladowych chipsów warto się skusić.

  Candy Shop is a pretty cool spot with a wide choice of sweets and candy of all colours, sizes and kinds. Here's where you can find something to impress your guests or something to buy for a B-day present. You will find 'themed sweets', for example for Halloween. The prices are reasonable but not low. Chocolate crisps are especially worth every penny.

  Useful (0) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Aleksandra nie mogę uwierzyć że jeszcze tego sklepu nie odkryłam !
 • Agata "Egi" Olechnowicz
  325
  7 years, 7 months ago

  Oh, raj dla wszystkich małych i dużych fanatyków żelek, pianek i innych słodkości.

  Dostępne produkty mogą przyprawic o istny zawrót głowy.
  Ciężko się zdecydowac bo właściwie chiałoby się spróbowac wszystkiego, co w praktyce jest możliwe dzięki opcji PICK&MIX czyli Wybierasz i Miksujesz.

  Gwarantuję, że cieżko jest oprzec się pokusie i dowieśc zakupione tu rzeczy do domu w stanie nienaruszonym.

 • Anna "anianitka" Szkutnik
  110
  7 years, 10 months ago

  Candy Shop to przepyszne miejsce, którego długo brakowało w trójmieście. Niesamowity sklep, w którym znajdziemy słodycze, o których nam się nie śniło. Zabawne, dziwne, egzotyczne, klasyczne i przede wszystkim słodkie to produkty dostępne w Candy Shopie. Idealne miejsce jeśli szukasz niebanalnego prezentu, jeśli chcesz zaskoczyć gości albo po prostu sprawić sobie małą przyjemność. Polecam to miejsce, w którym będąc zastanawiamy się czy zza którejś półki nie wyskoczy Willy Wonka.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet