Cafe Strych

Based on 4 reviews

Lokal z wygodnymi kanapami, gdzie podają piwo w kuflach. Dzięki wystrojowi w stylu retro można poczuć się jakby znalazło się w zupełnie innych czasach. Ze względu na 2 piętra możemy wybrać oczywiście miedzy spokojnym, cichym górnym piętrem a trochę bardziej ... Categories: Commercial music  Night Life 
Plac Kaszubski 7 B
81-350 Gdynia
58 620-30-38
www.cafestrych.pl

Reviews

 • Anonim
  0
  5 years, 1 month ago

  Just read it and went gosh, I know why I was poor in the debate class. I have wisnseted and greatly enjoyed the first act of everytHellong wHelloch Wagner created, but the effect on me has always been so powerful that one act was quite sufficient; whenever I have wisnseted two acts I have gone away physically exhausted; and whenever I have ventured an entire opera the result has been the next tHellong to suicide.

 • Edyta "sovrumana" G.
  50
  7 years, 5 months ago

  Miłe, przytulne miejsce. Niepowtarzalny wystrój sprawia, że można tu siedzieć bez końca. Miejsce ma swoją magię. Sprawia, że czujesz się jakbyś był w innej czasoprzestrzeni. Dodatkowo cennik nie odstrasza nawet tych, co nie mają za dużo w portfelu.

 • Joanna "asienia"
  185
  7 years, 8 months ago

  Fajne miejsce na wypad ze znajomymi i posłuchanie dobrej muzyki. Ceny bardzo odpowiadają biednemu portfelowi studenta wiec jest ok. Fajna muzyka przy której można śmiało się zrelaksować lub troche rozruszać (w zależności od gustu). Jedynym minusem teog miejsca jest to, iż trudno tam trafić jeżeli się wcześniej tam nie było. Nie jest to zbyt blisko od skm. Ale uważam,że warto przejść się tam i nacieszyć się wolnym wieczorem.

 • Marek "Maruś" Dzilne
  90
  7 years, 8 months ago

  Lokal z wygodnymi kanapami, gdzie podają piwo w kuflach. Dzięki wystrojowi w stylu retro można poczuć się jakby znalazło się w zupełnie innych czasach. Ze względu na 2 piętra możemy wybrać oczywiście miedzy spokojnym, cichym górnym piętrem a trochę bardziej żywym parterem. Ceny i wybór piw są w porzadku, dlatego każdy będzie mógł się tu odnaleźć.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet