Cafe Ferber

Based on 6 reviews

Add photos
voucher do wygrania
do odebrania w lokalu sa ankiety, po wypełnieniu jest szansa na wygranie vouchera o wartości 350 zł do wykorzystania w cafe
7 years, 6 months ago

If you’re a visitor in Sopot you came to the city that offers you many opportunities to spend time in cool places. One of them is Café Ferber. Located on the main street a very dynamic place for young trendy ... Categories: Commercial music  Night Life 
Bohaterów Monte Cassino
81-855 Sopot
58 551 45 81
www.ferber.pl

Reviews

 • Anna "anianitka" Szkutnik
  110
  7 years, 10 months ago

  If you’re a visitor in Sopot you came to the city that offers you many opportunities to spend time in cool places. One of them is Café Ferber. Located on the main street a very dynamic place for young trendy people. Ferber it’s not big so that makes you feel you’re one of a kind. Waitresses and bartenders are nice, young and active just like the place they’re working in. They can offer you something to eat and definitely many options to drink. From coffees, teas, sodas to tropical drinks. Whole day you can enjoy calm music and cameral atmosphere but in the night you have best DJ-s, lot of people having some drinks, dancing, talking and having great time. This place is designed to give you the Sopot spirit. Ferber is never the same. Changing color lights in the glass bar and walls, music and interesting people making it special. For people who likes to be always in the center of everything I recommend Café Ferber cause this place is always on the top but it’s not too poshy. Be there and I promise you won’t be bored!

 • Agnieszka A
  195
  7 years, 1 month ago

  Byłam kilkakrotnie na drinku w Ferberze przed imprezą i zawsze był to mile spędzony czas. Drinki bardzo dobre, co prawda zdarzyło mi się dostać nie to, co zamawiałam, ale problem natychmiast został rozwiązany. Ponadto, mi bardzo odpowiada wystrój lokalu :)

 • Anna Julia M.
  545
  7 years, 3 months ago

  Ferber był drugim miejscem tuż po SPATiFie , które polecił mi znajomy .
  Muszę przyznać , że nie ujęło mnie szczególnie to miejsce . Gdyby nie to , że zostało mi ono polecone , podejrzewam , że przeszłabym obok FERBERA obojętnie.
  Po prostu nieźle się wypromowało ,no i można w tym miejscu spotkać celebrytów.
  Byłam tam raz , ale czy skuszę się ponownie -hmm , nie wiem .

 • Aleksandra
  160
  7 years, 4 months ago

  Miejsce ma atrakcyjne, nowoczesne wnętrze, sympatyczną obsługę, jest w najbardziej ruchliwym punkcie Sopotu- same plusy.Jeśli chodzi o menu- od wyboru do koloru.
  Minusem na pewno są ceny, które z pewnością nie są przystępne dla studentów.
  Moje subiektywne odczucie jest takie, iż jest to miejsce dla grupy lanserów, którzy w weekend są gotów zrobić wiele, aby dostać w Ferberze miejsce siedzące.

 • Mkb "żabawbetonie"
  185
  7 years, 10 months ago

  Wylansowane miejsce. Cudne wnętrza, idealna lokalizacja. Serwują doskonałe drinki, herbaty, kawy. Wszystko szybko i sprawnie. Dodatkowo, jak na tak wyśmienitą oprawę, ceny wcale nie są wygórowane.
  Dla tych, którzy lubią się pobawić, dla tych, którzy chcą pogadać albo zabrać gości do fajnej, trójmiejskiej knajpy.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Anonim Wszystko w porządku, jednak nie zgodzę się z tym, że "szybko i sprawnie". Byłam tam ze znajomymi i nie dość, że bardzo długo oczekiwaliśmy na nasze zamówione kawy, to koleżanka nie dostała łyżeczki do deseru. Prosiła o nią 3 razy panią kelnerkę, która w międzyczasie kilka razy się tam krzątała pomiędzy stolikami, i w końcu sama udała się do baru. Obsługa - porażka.
 • Anna "anianitka" Szkutnik
  110
  7 years, 10 months ago

  Jeśli jesteś gościem w Sopocie przyjechałeś do miasta, które oferuje wiele możliwości spędzania czasu w fajnym miejscu. Jednym z nich jest Cafe Ferber. Położony przy deptaku, jest bardzo dynamicznym miejscem dla młodych ludzi. Lokal nie jest duży dzięki czemu czujesz, że jestes jedyny w swoim rodzaju. Obsługa kelnerska i barmani są mili, młodzi i otwarci tak jak miejsce, w którym pracują. Mogą zaoferować Tobie coś do jedzenia i zdecydowanie wiele opcji do picia. Od kaw, herbat, shake’ów do tropikalnych drinków. Przez cały dzień możesz cieszyć się spokojną muzyką w kameralnej atmosferze, za to wieczorem masz tu najlepszych Dj-ów, wiele ludzi pijących kolorowe drinki, rozmawiających, tańczących i spędzających czas inaczej niż reszta. To miejsce zaprojektowane jest by przekazać ducha Sopotu. Ferber nigdy nie jest taki sam. Zmieniający kolory bar i szklane ściany, muzyka, ciekawi ludzie – to czyni go wyjątkowym. Polecam ludzim, którzy uwielbiają być w centrum tego co najmodniejsze i najgorętsze. Odwiedź Cafe Ferber, a obiecuję, że nie będziesz się nudzić!

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet