Cafe Bar Lodziarnia

Based on 3 reviews

To lodziarnia z prawdziwego zdarzenia- na parterze znajdziecie lody na gałki w najróżniejszych smakach i odcieniach, na pierwszym piętrze można usiąść w skórzanych kanapach i delektować się bardziej fantazyjnymi lodowymi przysmakami. A dla dzieci niespodzianka- mały placyk zabaw! Categories: Food 
ul. Grodzka 13
Kraków
0-668 420 686

Reviews

 • UlaS
  130
  7 years ago

  Cafe Bar Lodziarnia na Grodzkiej oferuje nam duży wybór nie tylko pysznych lodów, ale także innych smakołyków. Chcę jednak zwrócić uwagę na inny aspekt tego lokalu: jeżeli szukacie fajnego miejsca, do którego można pójść z większą niż zwykle grupą osób, np. żeby omówić jakiś projekt na studia, to Lodziarnia świetnie się do tego nadaje. Lokal jest bardzo przestronny, wokół jednego stolika na wygodnych kanapach mieści się dużo osób, a przy tym można zjeść i wypić coś pysznego.

 • Monika "mag" Grobelny
  85
  7 years, 1 month ago

  Świetna lokalizacja, atrakcyjne ceny, miła obsługa i cudowny lokal od wewnątrz, bardzo ciekawie zaprojektowany. Jestem częstym bywalcem lokalu, uwielbiam tamtejsze koktajle lodowe i kawy ze spienionym mleczkiem. Jedynym negatywnym aspektem, dla klienta jest fakt iż, kawiarenka jest bardzo często przeludniona. Pomimo to zachęcam!

 • Beata "Beata" F
  165
  7 years, 2 months ago

  To lodziarnia z prawdziwego zdarzenia- na parterze znajdziecie lody na gałki w najróżniejszych smakach i odcieniach, na pierwszym piętrze można usiąść w skórzanych kanapach i delektować się bardziej fantazyjnymi lodowymi przysmakami. A dla dzieci niespodzianka- mały placyk zabaw!

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet