Cafe Anioł

Based on 3 reviews

Miejsca takie jak to nie są znane bardzo szerokiej publice. Kto nie szuka, ten raczej nie znajdzie Cafe Anioł. Nawet pomimo tego, że znajduje się ona około 40 metrów od głównej ulicy w Gdyni-Śródmieściu! Oto też chodzi, aby oderwać się ... Categories: Cafés  Restaurants 
ul. Kilińskiego 6
81-386 Gdynia
(58) 625 74 44
www.caffeaniol.pl/

Reviews

 • Edyta "sovrumana" G.
  50
  7 years, 5 months ago

  Aniołek zasługuje na pięć gwiazdek. To jest miejsce dla ludzi takich jak ja- sentymentalnych romantyków. Magia tego lokalu oczarowuje każdego- jest tutaj cicho, spokojnie, można się wyciszyć i uciec od pędzącej rzeczywistości. Stojąc przed barem nie można się zdecydować. Szczególnie polecam pyszne herbatki z syropami o bajkowych nazwach.
  To co jest zarezerwowane dla tego miejsca (jak nazwa wskazuje) to aniołki. Więc wejdź do kawiarni, odpocznij sobie na sofie i czuj się jak w niebie!

 • Natalia "Natalia88" ...
  235
  7 years, 7 months ago

  To miejsce podobne do Józefa K. w Sopocie. Również nieznane wielu osobom pomimo tego, że znajduje się praktycznie w samym centrum miasta, ale uwielbiane przez tych, którzy to miejsce odkryli. Wystrój jest bardzo uroczy, romantyczny. W ofercie rozmaite kawy, herbaty, ciasta. Godna polecania jest czekolada na gorąco. Największą zaletą jest na pewno wystrój, który sprawia, że to miejsce idealne na spotkanie w gronie przyjaciół czy rodziny.

  Cafe Anioł is similar to Jozef K. in Sopot. It is also pretty much unknown among the wider crowd but loved by those who discovered this 'secret spot' basically in the dead centre of the city. The interior is very charming and romantic. On the menu you'll find a variety of coffees, teas and delicious cakes. The hot chocolate is mouth watering. The interior is really amazing and you'll enjoy spending some time here with friends or family.

 • Tomasz "tomaszko" Kowalski
  240
  7 years, 9 months ago

  Miejsca takie jak to nie są znane bardzo szerokiej publice. Kto nie szuka, ten raczej nie znajdzie Cafe Anioł. Nawet pomimo tego, że znajduje się ona około 40 metrów od głównej ulicy w Gdyni-Śródmieściu! Oto też chodzi, aby oderwać się tam od codziennego zgiełku miasta.
  Lokal jest trochę podobny do babcinego pokoju. Wypłowiałe kolory, bufiaste sofy, wszystko jakby trochę zakurzone i stare. Do tego ogromne lustro ze złotym obramowaniem, które dodaje kawiarni optycznej objętości. Na ścianach oprócz tego widzimy różne obrazy i elementy wystroju dodatkowo podkreślające klimat tego miejsca.
  Przed nami wielki wybór kaw, herbat, czekolad, drinków oraz napojów alkoholowych. Do jedzenia ciasta, desery i sałatki. Warto podkreślić, że wszystkie składniki są codziennie świeżo przygotowane, więc wieczorem niektórych sałatek może już brakować.
  Ceny są raczej przeciętne, jak na tego typu miejsce. Jakość całkowicie nadrabia wydane złotówki ;)
  Miejsce bardzo romantyczne, zapewniam, że każda dziewczyna byłaby oczarowana. Rozmowa biznesowa w Cafe Anioł również byłaby miłą odskocznią od codzienności.
  Polecam - do wyciszenia się, ucieczki od zgiełku, do zadumy. Jak w ramionach kochanej babci.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet