Cabaret

Based on 2 reviews

Cabaret istnieje już 6 lat a mimo wszystko mało znany lokal moim zdaniem. A jest to błąd. Restauracja umieszczona jest w bardzo dogodnej lokalizacji niedaleko pałacyków ślubów oraz centrum. Cabaret chwali się najlepszymi naleśnikami w mieście. Jak dla mnie przytoczę ... Categories: Organization of events  Restaurants 
Kilińskiego 13
15-089 Białystok
85 732 27 61, 531 771 313
www.cabaret.com.pl

Reviews

 • Marta Ustymowicz
  45
  7 years, 6 months ago

  Niepowtarzalny wystrój, bogate menu, szeroka gama alkoholi, co weekend wspaniała i różnorodna muzyka. Czego chcieć więcej? Właśnie taki jest Cabaret. Kto choć raz tam był wróci na pewno, ponieważ jest to jeden z nielicznych lokali w Białymstoku, który posiada tak fantastyczny klimat. Jest to idealne miejsce na wypad ze znajomymi na sobotnie szaleństwo, lub też na romantyczny wieczór we dwoje(ciepłe, przygaszone światło, wygodne kanapy ustawione w zacisznym miejscu dają na prawdę wyjątkowy klimat). Do tego miła obsługa i lokalizacja w samym centrum. Polecam wszystkim, którzy chcą się oderwać od rutyny i doświadczyć "czegoś nietuzinkowego".

 • Dariusz "Dariuszkusz" Kuszyński
  135
  7 years, 8 months ago

  Cabaret istnieje już 6 lat a mimo wszystko mało znany lokal moim zdaniem. A jest to błąd. Restauracja umieszczona jest w bardzo dogodnej lokalizacji niedaleko pałacyków ślubów oraz centrum. Cabaret chwali się najlepszymi naleśnikami w mieście. Jak dla mnie przytoczę przysłowie iż o gustach się nie dyskutuje dlatego myslę żę należy ocenić je na własnym żołądku. Organizowanie imprez okolicznościowych jest jak dla mnie strzałem w dziesiątkę. Obsługa jest mila i profesjonalna. Ceny może nie należą do najtańszych ale jak dla mnie warto. Dla przykładu sylwester organizowany przez restauracje kosztował 450 zł za parę. Jednakże w tym wyżywienie i napoje z alkoholem włącznie bez ograniczeń. Dla osób ceniących spokój warto zaznaczyć iż nie spotkałem się jakimikolwiek przejawami agresji ze strony bawiących się tam osób (możliwe że cena straszy ale coś za coś:) ). Co do muzyki w klubie to również już kwestia gustu. Muzyka lat 70,80,90 czyli kawałki Michaela Jacksona jak i słynny "Rasputin" zespołu Boney m można usłyszeć. Dla osób lubiących brzmienie typowo klubowe raczej nie będzie odpowiadać tego typu klimat.

  Wszystkich zachęcam do dyskusji.

  Useful (0) Funny (1) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Marta Ustymowicz Cabaret jest mało znanym miejscem? W takim razie jak wyjaśnić te tłumy ludzi i brak wolnych stolików w każdy weekend w tym lokalu? Troszeczkę muszę się nie zgodzić. Według mnie jest to jeden z nielicznych klubów w Białymstoku, który ma duszę, niepowtarzalny klimat i swoją wierną klientelę.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet