Bobolandia

Based on 6 reviews

Bobolandia to najlepsze miejsce dla dzieci we Wrocławiu. Park jest świetną opcja na zimowe niedziele, kiedy to nasze pociechy często narzekają na nudę. Miejsce pełne jest niesamowitych atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym. Do dyspozycji dzieciaków jest małpi ... Categories: Entertainment and Arts  Fun for kids 
Jana Długosza 2
Wrocław

http://www.bobolandia.com.pl/

Reviews

 • Anonim
  0
  4 years, 10 months ago

  Najgorszy park chyba WYAdPKOWY niż prędzej rozrywkowy.
  Byłam z dzieckiem i przez nie myślenie osób które ustawiały nadmuchane materace dziecko moje wpadło w szczelinę gdzie miażdżyło mu nogi. Po udaniu się na pogotowie pani doktor powiedziała, że to najgorsza bobolandia jaka może być najwięcej zgłoszeń mają właśnie stamtąd zażartowała również że to największe zło i trzeba im coś podłożyć.
  Mimo ich chorego regulaminu ja tak tego nie zostawię osoba która to robiła chyba nie myślała racjonalnie albo nie myśli logicznie. Poza tym syf, brud i gorąc. Czytając inne fora inni też nie mają dobrych opinii. A tu zapewne ktoś ją usunie ale chyba chodzi również od dobro i bezpieczeństwo dzieci. Widocznie nie tu.

  Ruda

 • Anonim
  0
  5 years, 5 months ago

  ja jestem bardzo niezadowolona z usług jakie świadczy ten park! jakaś żenada! poziom rozrywki nieporównywalnie niższy do poziomu jaki rezprezentuje loopys world na bielanach - jeśli już bym miała wybierać!!! /Gosia

 • Anonim
  0
  5 years, 10 months ago

  Opinia: niestety, jeden minus.
  Byłem w Bobolandii 11-06-2012.
  O godz. 1820 chciałem się napić dobrej kawy.
  Okazało sie, że kawy kupić już nie można - ekspres do kawy został już umyty i Pani obsługująca tej kawy już nie zrobi.
  Tak więc pomimo, że do końca zabawy jeszcze trochę było czasu, usługa w postaci serwowania kawy została zamknięta znacznie wcześniej.
  Duży "minus".
  Pozdrawiam:
  RM

 • Mateusz "Kwietniu" Kwiecień
  295
  6 years, 11 months ago

  "Bobolandia" na pewno będzie wymarzonym miejscem dla dzieci. Jest to największy park rozrywki dla rodzin z dziećmi. W parku znajdziemy wiele niesamowitych atrakcji, które na pewno spodobaja się maluchom. Dzieci mogą bawić się małpim gaju, na górze piaskowej, pograć w dziecięcy bilard, czy usiąść za kółkiem w autku elektrycznym. Można kupić całodniowy bilet, który kosztuję tylko 29 zł.

 • magda "magda"
  170
  7 years, 1 month ago

  Nie masz pomysłu jak atrakcyjnie spędzić czas z dzieckiem czy gdzie zoorganizować mu urodziny? Teraz już wiesz! Bobolandia to największy w Polsce park rozrywki rodzinnej! Małpi gaj , ogródek z zabawkami, wulkan, trampolina, komputery edukacyjne i wiele wiele więcej atrakcji w jednym miejscu. Sala urządzona specjalnie na urodziny pozwoli Twojemu dziecku na długo zapamiętać ten wyjątkowy dzień. Uważaj! zabierając tu dziecko raz ,napewno będzie prosiło o więcej :)

 • Małgorzata "ma.w" Woźniak
  290
  7 years, 3 months ago

  Bobolandia to najlepsze miejsce dla dzieci we Wrocławiu. Park jest świetną opcja na zimowe niedziele, kiedy to nasze pociechy często narzekają na nudę. Miejsce pełne jest niesamowitych atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym. Do dyspozycji dzieciaków jest małpi gaj, krokodyl, góra piaskowa, cymbergaj, bilard, a także ogródek z zabawkami i autka elektryczne. Na miejscu funkcjonuje również bar z przysmakami, które dzieciaki lubią najbardziej.
  Wizyta w parku rozrywki z pewnością jest niezapomnianym przeżyciem. Ceny jak na taki obiekt są bardzo przystępne, całodzienna zabawa kosztuje tylko 29 zł.

  Useful (2) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  lunchbox Dobrze wiedzieć, że takie miejsce istnieje. Chrześnica mnie niedługo odwiedzi :)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet