Bierhalle

Based on 5 reviews

Add photos
Jesz ile chcesz
ZA JEDYNE 20 ZŁOTYCH W BIERHALLE JESZ ILE CHCESZ OD GODZINY 12 DO 15
7 years, 4 months ago

"Bierhalle" to miejsce, gdzie mają cholernie drogie piwo. Mamy dwie opcje do wyboru: 0,4l za 8zł lub 1l za 20zł. Przydałaby się jakaś pośrednia opcja. Jednak recenzując ten lokal, chciałem głównie wspomnieć o rewelacyjnym grzanym winie z pomarańczami, które kosztuje ... Categories: Night Life  Pubs and bars 
Rynek 24-27
50-101 Wrocław
0-601 677 452

Reviews

 • Anna Włodarczyk
  5
  7 years, 1 month ago

  W Bierhalle piwo jest bardzo drogie i wcale nie lepsze od tego, które można dostać choćby w Spiżu. Ok, wystrój i atmosfera są ciekawe, bo przywodzą na myśl słynny Oktoberfest. Ale cóż z tego, kiedy ceny dość skutecznie odstraszają?

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Ada "RedMosquitoo" Struś ale atmosfera podczas meczu w bierhalle jest niepowtarzalna ;)
 • Natalia "Walters" Karpiel
  370
  7 years, 2 months ago

  To niezwykle ciekawe miejsce, niestety nie na każdą kieszeń. Małe piwo kosztuje tu 8zł, duże 20zł. To co przyciąga to specyficzna atmosfera - lokale są stylizowane na niemieckie piwiarnie, do tego niesamowity smak prawdziwego piwa. Niepasteryzowane i niefiltrowane, jednym słowem oryginał. W zeszłym roku sieć lokali otrzymała tytuł "Restauracyjne Piwo Roku" przyznawany przez Bractwo Piwne, dzięki czemu mamy pewność, że byle czego nie pijemy;) Kelnerki są ubrane w typowe bawarskie stroje, są grzeczne, ale czasem aż nadto "dbają" o klienta. Lokal jest czysty, zadbany, a całą atmosferę podkręca niemiecka muzyka. Raj dla sympatyków tego typu klimatu.

 • Anna Julia M.
  545
  7 years, 4 months ago

  lokal dla osób spragnionych zaczerpnięcia namiastki słynnego Oktoberfest`u. Kelnerki ubrane w bawarskie stroje , wprowadzają atmosferę „niemieckiej biesiady”. Najważniejsze jest oczywiście piwo! To miejsce dla znudzonych żywcem, lechem,itd. Bierhalle Oferuje szeroki wybór smakowy od gatunku pszenicznego poprzez tradycyjny pils aż po ciemne, nieco mocniejsze odmiany złocistego trunku. Ja osobiście polecam „Bierhalle Koźlak” z wyczuwalną nutą karmelu :)
  Mocnym punktem Bierhalle jest jedzenie. Cielęcy sznycel wiedeński z oryginalną, bawarską kartoffelnsalad - bardzo dobre połączenie . Ceny hmm , no nie ukrywam , że mogłoby być taniej, ale dla kogoś kto chce poczuć smak dobrego piwa , jest to miejsce godne polecenia . Według mnie jest tylko jeden lokal we Wrocławiu , który może konkurować z Bierhalle – tym miejscem jest - SPIŻ .Wybór należy do Was ! :)

  Useful (1) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Krzysztof "KrzysiekWu" Węgrzyn Z tego co pisał dexter Spiż wypada o wiele lepiej cenowo :)
 • em. "nasty" K.
  455
  7 years, 6 months ago

  Zaszłam raz - licząc na jakąś odskocznię dla piwa w 'zwykłych knajpach', a w spiżu wiadomo jaki często jest problem z miejscem.

  Niestety - po przejrzeniu 'menu', a raczej sporej liczby karteczek 'niedostępne (czy jakoś podobnie)' skończyło się spacerem do innego lokalu. Co jak co, ale żeby w piwiarni piwa nie było? (przepraszam, zostały jakieś dwa ciemne.. ) Nie wiem, czy to był pechowy dzień, czy zdarza się częściej.

 • "dexter"
  515
  7 years, 6 months ago

  "Bierhalle" to miejsce, gdzie mają cholernie drogie piwo. Mamy dwie opcje do wyboru: 0,4l za 8zł lub 1l za 20zł. Przydałaby się jakaś pośrednia opcja.
  Jednak recenzując ten lokal, chciałem głównie wspomnieć o rewelacyjnym grzanym winie z pomarańczami, które kosztuje zaledwie 5zł. Prawdziwy rarytas w samym sercu wrocławskiego Rynku. Polecam.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet