Biedronka

Based on 7 reviews

Bardzo się ucieszyłam, kiedy się dowiedziałam, że moje nowe mieszkanie znajduje się tuż obok Biedronki. I w związku z tym odwiedzam ją prawie codziennie. Biedronka jak to Biedronka – jest idealna dla studentów. I nawet nie zgodzę się z przekonaniem ... Categories: Stores  Supermarkets 
Al. Gen. J.Hallera 233a
Gdańsk

www.biedronka.pl

Reviews

 • Anonim
  0
  6 years, 6 months ago

  Dziękuję za wizytę i odpowiedź, parzperszam że dopiero teraz się do niej ustosunkowuję ale proza życia (szpitale i takie tam podobne) uniemożliwiały mi wcześniejszą odpowiedź. Szczerze m wiąc nie spodziewałem się że osoba reprezentująca poczytaj.to trafi na tego bloga o tak marnej odwiedzalności. Wracając do obrony mojego wpisu :>To nie napaść a analiza niedoskonałości serwisu okiem kogoś z zewnątrz. Owszem bezpardonowo opisuje co mi nie pasuje bo lubię szczerość wobec siebie dzięki kt rej mogę poprawiać własne błędy. Jeśli chcę ochy i achy to płacę komuś od wzdychania (poprawia mi to samopoczucie, niestety błęd w nie rozwiązuje). Przeprowadziłem podstawowy audyt jaki powinien przeprowadzić wasz beta tester aplikacji.Poczytaj.to dostało za darmo analizę wad jakie znalazłem w ich serwisie oraz czego nie zrozumiałem zgodnie z ich intencją. Zamiast podziękowania dowiedziałem się że powinienem zamieść efekty mojej pracy pod dywan i kliknąć cichcem powiadom o błędach.Skoro nie pasuje że nie powiadomiłem o błędach to proponuję wziąć kilka os b zapłacić im po dwie st wki niech przetestują funkcjonalność oraz użyteczność, potem zasiąść do analizy co zgłosili. Można też zlecić to jakiejś wyspecjalizowanej firmie za kwotę z conajmniej czterema zerami przed przecinkiem oni od razu powiedzą co poprawić. Postawię sprawę jasno analizowałem serwis poczytaj.to dla czytelnik w bloga, to dla nich poświęciłem ten czas, nie czuję potrzeby poświęcenia czasu na udoskonalanie poczytaj.to Teraz w gestii tych co czytają mojego bloga jest podjęcie decyzji czy warto do was wejść czy skorzystać z innych serwis w tego typu. Najprawdopodobniej za jakiś czas wr cę i zobaczę czy się poczytaj.to się rozwinęło, czy już dorosło do tego by warto było z niego korzystać i opisze tutaj. Zn w wymienię gł wnie co nie działa co się zmieniło a jak coś mi się spodoba bardzo to oszczędnie pochwalę (wszak na drugie mam Niedoszły Malkontent :>) W kwestii regulaminu pogrubiłem to co mnie niepokoi, jak pisałem poddałem to dyskusji bo nie jestem prawnikiem. Wiem jedno jeśli dostałbym taki feedback od użytkownika regulamin by został zmieniony na bardziej przyjazny i idioto odporny. Skoro głąb-użytkownik nie rozumie trzeba mu jaśniej napisać że administrator od system w informatycznych, administrator od cms-a, administrator posesji i administrator danych osobowych to jedna i ta sama osoba nazywana administrator. Zakończę optymistycznie "nie ważne co piszą, ważne żeby pisali" i jak zawsze jestem otwarty na dyskusję

 • Edyta "sovrumana" G.
  50
  7 years, 3 months ago

  "Jak dobrze, że biedronka jest tak blisko"- slogan nie powala na łopatki, ale cudownie odwzorowuje myślenie na temat sklepu każdego studenta. Co tu dużo opowiadać: towary o lepszej i gorszej jakości; czasem są produkowane tylko dla Biedronki, ale dorównują wartością tym typowo markowy;, ceny zawsze niskie; duży wybór; tani alkohol- nic tylko robić zakupy ;)

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Agnieszka A Tylko dlaczego Biedronki wciąż nie ma na Żabiance ?! ;d
 • kajma
  375
  7 years, 6 months ago

  Biedronka, ach Biedronka! ;) mają super winogrona, najlepsze ciasto francuskie i bardzo dobry makaron (wiem, bo kumpela robi w Wawie "w makaronach" i Biedronka stawia na jakość produktów, z jakich zleca aby robiono ich makaron). Także mogę polecić z czystym sumieniem :) poza tym jaki student nie znałby "Biedry";)

  Useful (1) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Anita Łazuta Każdy zna! w końcu biedronka jest dla najuboższych, a u nas w kraju ich nie brakuje :)
  Agnieszka A E tam, nawet zamożni wybierają Biedronkę ;d
 • Anita Łazuta
  735
  7 years, 7 months ago

  Chociaż nie zaglądam tu często, sklep uważam jest w porządku. Mój brat jest jego wielkim fanem i jeśli trzeba zrobić jakieś zakupy ciut większe to on zawsze chętnie się tam wybiera:). Mam kilka ulubionych "biedronkowych" produktów, które mimo niższej ceny, są wg mnie smaczniejsze niż te z wyższej półki. Rzeczą, która może nie jest bezpośrednio związana ze sklepem, ale muszę o niej napisać, są reklamy biedronki. Uwielbiam je i zawsze się chichram przy tej o ananasie co wyszedł z puszki bo śmietanę ubił hahahahhahahahhaha! ;)

 • Kamila "Kama" Cz
  290
  7 years, 7 months ago

  Mi ten sklep wiele razy "Życie" ratował, produkty w przystepnej cenie, łatwo tam dojechać, wsyztsko pod ręką a ceny są na prawde niższe niż w innych supermarketach

 • Anonim
  0
  7 years, 10 months ago

  Moja 12-letnia siostrzenica nazywa Biedronkę "Bezdomką", ale myślę, że teraz ten sklep nie zasługuje na taką nazwę. Po aferach medialnych bardzo się tam zmieniło, jest inna jakość produktów. Wiele z nich jest tak naprawdę "firmowych" jak np. chipsy są robione przez Lorenz-Bahlsen, więc po co przepłacać;)

 • Patrycja "pati" Filipska
  415
  7 years, 11 months ago

  Bardzo się ucieszyłam, kiedy się dowiedziałam, że moje nowe mieszkanie znajduje się tuż obok Biedronki. I w związku z tym odwiedzam ją prawie codziennie. Biedronka jak to Biedronka – jest idealna dla studentów. I nawet nie zgodzę się z przekonaniem o słabej jakości produktów, wręcz przeciwnie: są naprawdę dobre. Uwielbiam tu robić zakupy. Ponadto nigdy nie ma długich kolejek, a w pobliżu jest przy okazji bank Millenium.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet