Beverly Hills Video

Based on 4 reviews

Wypożyczalnia Beverly Hills Video jest wyjątkowa, już z tego względu, że posiada szeroki wybór produktów konsumpcyjnych, w rodzaju orientalnych krakersów, pistacji, chipsów, a nawet win. Znalazło się miejsce nawet na stoisko z prasą. Wielu ludzi narzeka na brak delikatesów na ... Categories: Movie rentals  Services 
Belgradzka 18
02-793 Warszawa
(22) 648-87-37
http://www.bhv.pl/

Reviews

 • Martyna
  20
  7 years, 5 months ago

  To pewnie bardzo fajnie, że w Beverly Hills zaopatrzyć się można w paczkę krakersów. W końcu od ładnych paru lat mamy kapitalizm i korzystajmy z niego do woli. Ja jednak obstawiam, że wypożyczalnia filmów powinna być głównie wypożyczalnią a nie sklepem z przekąskami. Ten stan odzwierciedla jednak poziom filmów, jakie można tam spotkać. Jest oczywiście coś ciekawego, ale w przeważającej mierze to zalew tandety. I chyba głównie z tego powodu należy wróżyć rychłą śmierć tego typu przedsiębiorstwom.

 • Aga S.
  10
  7 years, 5 months ago

  Polecam, w wypożyczalni jest świetny klimat, jak z Ameryki! Przy kupnie filmów można się zaopatrzeć w przekąski ;-)
  Ceny nie najniższe, ale mimo wszystko polecam!

 • Justyna "jeww"
  40
  7 years, 6 months ago

  Zgadzam się z oceną poprzednika 3/5.

  Ceny są niestety wysokie. Wiadomo, wyjdzie taniej niż wyjście do kina, ale ceny dochodzą nawet do 15zł za film. Mega Hit można wypożyczyć tylko na 1 dzień.

  Poza tym spory wybór filmów. Polecam na wieczór w domu :)

 • "Lolo"
  105
  8 years, 5 months ago

  Wypożyczalnia Beverly Hills Video jest wyjątkowa, już z tego względu, że posiada szeroki wybór produktów konsumpcyjnych, w rodzaju orientalnych krakersów, pistacji, chipsów, a nawet win. Znalazło się miejsce nawet na stoisko z prasą. Wielu ludzi narzeka na brak delikatesów na Kabatach, w Beverly Hills Video znajduje się wiele produktów, których nie powstydziłoby się Bomi lub Alma. Dużym plusem tej wypożyczalni jest na pewno bardzo szeroka oferta filmów, zarówno tych należących do klasyki kina(w rodzaju Bergmana i Kurosawy), jak i głupawych komedii z Adamem Sandlerem. Jednak największym minusem jest brak podziału na kategorię, co bardzo utrudnia znalezienie konkretnego tytułu. Pomoc pracowników jest w wielu przypadkach niezbędna. Nie rozumiem też klucza, według którego ułożone są filmy, porządek alfabetyczny jest bardzo nierówny, czasami półka z tytułami kończy się na M, a obok wyrasta jak spod ziemi Z. Kolejnym minusem są dosyć wysokie ceny najnowszych tytułów, równa prawie biletowi do kina(ulgowemu, studenckiemu). Nie mogę tu wspomnieć o pewnym absurdzie, dotyczącym tej wypożyczalni, mianowicie karty klienta. Zakładając tam konto, dostałam rozpiskę cen filmów, z kartą i bez karty. Ceny były identyczne. Karta w istocie służy do wysyłania na e-mail listy mailingowej Beverly Hills Video, z której nie można się wypisać, bo przy zakładaniu karty podpisuje się specjalny formularz, który zawiera o tym klauzulę. W ten sposób od dwóch lat dostaję na skrzynkę pocztową spam, którego nie mogę się pozbyć.

  W Beverly Hills Video jest także duża oferta filmów na nośnik Blue-ray, co fetyszystów krystalicznej jakości obrazu na pewno bardzo ucieszy. Ogólnie wypożyczalnia dostałaby 5 gwiazdek, ale za spam wysyłany na skrzynkę odejmuję dwie.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet