Bershka, Arkadia

Based on 4 reviews

Bershka jest rewelacyjna wszędzie: w Bydgoszczy, w Warszawie w Tarasach i Arkadii. Dobre gatunkowo ubrania i dość niskie ceny - zwłaszcza podczas sezonu wyprzedaży. Oprócz ubrań nabyć można także dodatki: paski, czapki, rękawiczki, świetną biżuterię (ostatnio kupiona bransoletka pasuje do ... Categories: Fashion  Stores 
al.Jana Pawła II 82
00-175 Warszawa
+48 (22) 331 34 00
http://www.arkadia.com.pl

Reviews

 • "ginger"
  215
  6 years, 11 months ago

  Bershka to bardzo dobry sklep. Świetne kolekcje, ubrania dość dobre gatunkowo, kolorowo. Ceny nie należą do niskich, ale da się wytrzymać. Świetny klimat sklepu, buty mają na prawdę fajne, aczkolwiek kiedy buty są porozrzucane po połowie powierzchni całego sklepu, to odechciewa mi się szukania- tym bardziej, że często trudno znaleźć w tym bałaganie 2 buty w tym samym rozmiarze- cyrk! oprócz tego polecam polecam polecam!

 • "Marla Singer"
  10
  7 years ago

  Uwielbiam ten sklep i styl ubrań, które sprzedają. Szczególnie podobają mi się koszule (takie moje małe spaczenie:) ). Dwa sezony temu kupiłam sobie 3 tego samego kroju ale w innych kolorach. Butów jeszcze nigdy u nich nie kupiłam, po części też ze względu na ceny. Warto polować na kolczyki bo od czasu do czasu trafiają się prawdziwe perełki.

  Czasem przeszkadza mi tylko, że ubrania są strasznie poupychane i zdarza mi się walczyć zawzięcie z wieszakami.

  No i ceny ceny ceny..

  ale mówiąc ogólnie: jest super :)

 • Bartłomiej "Bart" Winiarski
  30
  7 years, 1 month ago

  Jak zawsze dziki tłum wypatrujący nowości, z modowym szałem w oczach tylko żeby coś dorwać. :) Mnie to miejsce przyciąga jedynie ze względu na buty, ciekawe powiedzmy awangardowe propozycje, cena jak za jakoś, to mógłbym sobie ponarzekać, ale przynajmniej jestem zadowolony przez kilka miesięcy. :)

 • Monika "Monia" Kornaś
  35
  7 years, 4 months ago

  Bershka jest rewelacyjna wszędzie: w Bydgoszczy, w Warszawie w Tarasach i Arkadii. Dobre gatunkowo ubrania i dość niskie ceny - zwłaszcza podczas sezonu wyprzedaży. Oprócz ubrań nabyć można także dodatki: paski, czapki, rękawiczki, świetną biżuterię (ostatnio kupiona bransoletka pasuje do wszystkiego :) i torby.
  Buty też mają w asortymencie, ale jeszcze nie kupowałam. Ich ceny akurat trochę przerażają, ale są naprawdę ładne.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet