Bar u Mańka

Based on 2 reviews

Bar u Pana Mańka to idealne miejsce spotkań studentów podczas tzw okienek. Można tam nie tylko zjeść, ale również zagrać w karty. Panuje tam bardzo rodzinna atmosfera. Miejsce to prowadzi małżeństwo. W roli męża występuje człowiek o bardzo szerokim uśmiechu ... Categories: Restaurants 
ul Rudzka 13
44-200 Rybnik


Reviews

 • Michał
  140
  7 years, 5 months ago

  Miejsce, w którym rzeczywiście można usiąść na spokojnie, przeczekać wolne chwile między zajęciami, zjeść, porozmawiać. Tutaj nigdy nie jest pusto, atmosfera bardzo pogodna i przede wszystkim przyjazna obsługa, Pan Maniek wraz z uroczą żoną. Zawsze można liczyć na dobre jedzenie, po wysokiej cenie, bo ponad 2,50 zł. za bułkę to przesada, mimo tej ujmy skłonny jestem zaprosić wszystkich, ze względu na panującą tutaj atmosferę i jakość jedzenia.

 • Tomasz "Tommy"
  355
  7 years, 7 months ago

  Bar u Pana Mańka to idealne miejsce spotkań studentów podczas tzw okienek. Można tam nie tylko zjeść, ale również zagrać w karty. Panuje tam bardzo rodzinna atmosfera. Miejsce to prowadzi małżeństwo. W roli męża występuje człowiek o bardzo szerokim uśmiechu Pan Maniek, w roli żony Pani Helenka. Pan Maniek to człowiek o złotym sercu zawsze przywita, zawsze zagada, i co najważniejsze zna chyba z 1/3 studentów. W lokalu Pana Mańka godne polecenia są przedewszystkim kanapki. Nie wszędzie spotyka się robione codziennie z rana kanapki dla blisko 200 studentów. W takiej bułce znajdziesz liść sałaty rzodkiewkę pomidora, i co najważniejsze również w zimie. Więc z ręką na sercu uważam że jest to jak najbardziej godny polecenia lokal.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet