Bar Teatralny

Based on 2 reviews

Pyszne, domowe jedzenie. Do obiadu można sobie sprawić kompot, albo owocowy koktajl. Najlepsze pierogi w całym mieście, sezonowo z owocami, a obecnie nawet ze szpinakiem. Nadziewana papryka, gołąbki, bigos, bogracz, rolada z kluskami i cała masa innych smakowitych dań. Ceny ... Categories: Bars  Restaurants 
ul. Kościuszki 12
44-100 Gliwice
+48 32 230 58 82
http://www.facebook.com/pages/Bar-Teatralny/184885674797

Reviews

 • Agata "melinee" Dyduch
  695
  7 years, 4 months ago

  To miejsce można określić dwoma słowami: domowo i pysznie. Nie znajdziecie tam wyszukanych potraw, ale za to proste i bardzo zdrowe jedzenie. Gdy tylko odwiedzam moich znajomych w Gliwicach, kupujemy obiad w Barze Teatralnym.
  Moim zdaniem hitem tego miejsca są krokiety i pierogi ruskie, te dwa dania mogłyby reprezentować miasto w jakimś ogólnopolskim konkursie kulinarnym i miałyby spore szanse na wygraną...
  Jedno jest też pewne, trzeba w tym miejscu “odstać swoje”, ponieważ bar jest bardzo popularny, kolejki są długie, tak wiele razy tam byłam i jeszcze nigdy nie widziałam pustki. Plusem tego oczekiwania jest to, że widząc już pyszności, jakie inni klienci kupują, wzrasta nasz apetyt i danie będzie nam bardziej smakować. Szczerze polecam Bar Teatralny wszystkim zgłodniałym!

 • "lemonade"
  280
  7 years, 4 months ago

  Pyszne, domowe jedzenie. Do obiadu można sobie sprawić kompot, albo owocowy koktajl. Najlepsze pierogi w całym mieście, sezonowo z owocami, a obecnie nawet ze szpinakiem. Nadziewana papryka, gołąbki, bigos, bogracz, rolada z kluskami i cała masa innych smakowitych dań. Ceny bardzo przystępne. O renomie tego miejsca świadczy codzienna, długa i cierpliwa kolejka w porze obiadowej i nie tylko. Czasami zdarzy się obsłudze pomylić zamówienia, ale wszystko jest tak smaczne, że człowiekowi odechciewa się awantur.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet