Bar Pierożek

Based on 1 review

Ślimak, ślimak, pokaż rogi dam Ci sera na pierogi... Tęsknisz za domowymi pierogami? Nie masz czasu na lepienie, a tym bardziej nie chcesz kupować mrożonych produktów? Masz rację, to profanacja!Wstąp zatem do Pierożka na Dambonia na PRAWDZIWE pierogi! Lokal skusi ... Categories: Dumpling  Restaurants 
Dambonia pętla
Opole


Reviews

 • Anna "Annuszka" Grabuńczyk
  0
  7 years, 10 months ago

  Ślimak, ślimak, pokaż rogi dam Ci sera na pierogi...

  Tęsknisz za domowymi pierogami? Nie masz czasu na lepienie, a tym bardziej nie chcesz kupować mrożonych produktów? Masz rację, to profanacja!Wstąp zatem do Pierożka na Dambonia na PRAWDZIWE pierogi! Lokal skusi Cię przystępnymi cenami: od 7,40 do 7,80 za 6 sztuk, a także dużym wyborem: ruskie, z kapustą i grzybami, z truskawkami, jagodami, wiśniami. Osobiście polecam pierogi ze szpinakiem polane pysznym sosem koperkowym.Palce lizać. Oprócz robionych na miejscu, ręcznie lepionych pierogów, można tu zakupić inne cuda garmażeryjne- skarby dla zapracowanych miłośników tradycyjnej kuchni polskiej- gołąbki oraz naleśniki.
  Na szybki i smaczny posiłek Pierożek zaprasza z maluchami,zorganizowano dla nich kącik do zabawy, a zabieganym w codzienności dni roboczych proponuję zamówienia na wynos.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet