Auchan

Based on 4 reviews

Add photos
kup jeden. drugi za grosz.
Promocja obejmuje gł. produkty spożywcze i chemiczne.
7 years ago

Auchan jest na polskim rynku od wielu wielu lat i trzeba przyznać, że centrum handlowe w sosnowcu od lat cieszy się dobrą opinią.Oprócz wielkiego marketu spożywczego z żywnością, oraz świetnymi bagietkami na dziale "pieczywo" możemy tu też znaleźć produkty, które ... Categories: Shopping Centres  Stores 
Zuzanny 20
41-200 Sosnowiec
(32) 789 86 44
http://www.auchan.pl/auchan-sosnowiec/o-sklepie

Reviews

 • Monika "Mo" Kędzierska
  20
  7 years ago

  Dobrze jest również spojrzeć na Auchan pod względem zniżek i wyprzedaży. Oczywiście wraz z nową gazetkę mamy przecenione produkty, czasami różne fajne rzeczy na wagę, jednak ja chciałabym wspomnieć o programie lojalnościowym "Skarbonka". Kartę "Skarbonka" wyrabia się za darmo i pokazuje przed rozpoczęciem kasowania zakupów. Przeważnie pani przy kasie zapyta się, czy ją posiadamy. Na karcie gromadzimy pieniądze, które możemy wykorzystać przy następnych zakupach. Skąd te pieniądze? Wiele produktów oznaczonych jest logiem "Skarbonki", a przy nim widnieje ile dostaniemy za zakup danego produktu. Może to być zarówno 5% ceny produktu, jak i 0,50gr. Niby niewiele, ale robiąc większe zakupy - można naprawdę sporo zyskać. 'Zarobione' pieniądze można wydać już następnego dnia na dowolny produkt, oprócz benzyny. I jeszcze jedno: wraz z nadejściem nowego roku nasze konto zostanie wyzerowane, także najlepiej wykorzystać to co mamy wcześniej.

 • Monika "Mo" Kędzierska
  20
  7 years ago

  Jeżeli chcemy zrobić duże zakupy to Auchan jest zdecydowanie najlepszą opcją. Nigdy nie spotkałam się z sytuacją, aby w owym sklepie nie było pożądanego przeze mnie towaru. Artykuły ładnie wyeksponowane, ale co ważniejsze: podział produktów jest bardzo funkcjonalny. Dojazd do Auchana jest banalny, gdyż znajduje się od przy trasie, a i przystanki komunikacji miejskiej nie są przesadnie daleko oddalone. Sklep dysponuje również bezpłatnymi autobusami.

 • "alex"
  40
  7 years, 3 months ago

  lubię Auchan za tzw. "spożywkę'' na prawdę bardzo duży wybór. Natomiast jeżeli chodzi o butiki, są raczej średnie, prócz Sephory, Orsaya, i CCC nie ma tam nic ciekawego. Jest duży sklep zoologiczny -to jest fajne :) Mam jeszcze małe zastrzeżenie co do dojazu, owszem dojeżdża tam wiele autobusów, też z centrum miasta, w tym jeden bezpłatny, ale decydując się na podróż autobusem kzkgop, zmuszeni jesteśmy przemierzyć sporą odległość do sklepu.. a wieczorem nie polecam wycieczki tam sememu ;)

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Monika "Mo" Kędzierska mieszkałam w okolicach auchana dwadzieścia lat i niejednokrotnie wracałam z niego wieczorami - zdecydowanie nie ma się czego bać.
 • Mateusz "Młody" Krawczyk
  270
  7 years, 4 months ago

  Auchan jest na polskim rynku od wielu wielu lat i trzeba przyznać, że centrum handlowe w sosnowcu od lat cieszy się dobrą opinią.Oprócz wielkiego marketu spożywczego z żywnością, oraz świetnymi bagietkami na dziale "pieczywo" możemy tu też znaleźć produkty, które są trudno dostępne w innych centrach handlowych.Polecam.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet