Atmosfera

Based on 3 reviews

Add photos
Kasztelan codziennie do 20 za 3 zł
Piwo Kasztelan codziennie do godziny 20 za połowę ceny !!!
7 years, 3 months ago

księżyca, po obrazy Marylin Monroe. Na specjalne okazje mamy przygotowane 2 ekskluzywne, klimatyzowane VIP Roomy z osobnym barem i toaletą. Imprezy w "Atmosferze" odbywają się 7 dni w tygodniu. W weekendy zapraszamy na nasze flagowe imprezy - "Lolipop" (od rock'a ... Categories: Clubs  Commercial music  Karaoke  Night Life  Nightclubs  Pubs and bars 
Plac Szczepanski 7
Kraków
(+4812) 4219709
http://www.atmosfera.krakow.pl

Price range: 

Reviews

 • Małgorzata "Yubi" Gądek
  45
  7 years, 2 months ago

  Klub Atmosfera jest stworzony dla osób, które imprezy nie wyobrażaja sobie bez muzyki i tańca. Danceflor jest dobrze oświetlony, a jeśli chodzi o muzykę, to każdy znajdzie coś dla siebie (chyba, że jest BARDZO wybredny).
  Jest parę minusów. Sala dla palących jest zlokalizowana w takim miejscu, że dym i tak przenika do innych pomieszczeń. Dodatkowo można sobie rozbić głowę przechodząc pod schodami. I moim prywatnym zdaniem trochę za drogo, nawet pomimo szerokiego wachlarza promocji (na każdy dzień tygodnia inny trunek).

 • Jonasz Wiercioch
  50
  7 years, 3 months ago

  Atmosfera jest to klub stricte studencki. Oczywiście głównym wabikiem na krakowską brać jest tanie piwo i liczne promocje, które zmieniają się z dnia na dzień. Toteż codziennie można kosztować różnych trunków w dobrej cenie. Kolejnym plusem budującym pozytywną Atmosferę, jest rodzaj muzyki jaką zapodają dj'e, muzyka codziennie jest inna niczym zdjęcia w kalejdoskopie, co powoduje, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dodatkowym atutem klubu jest organizowanie wieczorów karaoke, które w ostatnim czasie działają na studentów jak świeży nektar na pszczoły, a że pogoda na rozkwity dopisuje to ostatnimi dniami klub jest przepełniony spragnionymi, brzęczącymi studentami. Polecam.

 • Jakub Kucharczyk
  45
  7 years, 4 months ago

  księżyca, po obrazy Marylin Monroe. Na specjalne okazje mamy przygotowane 2 ekskluzywne, klimatyzowane VIP Roomy z osobnym barem i toaletą. Imprezy w "Atmosferze" odbywają się 7 dni w tygodniu. W weekendy zapraszamy na nasze flagowe imprezy - "Lolipop" (od rock'a
  po house), "Back to Miami" (r'n'b, house, dancehall) i słynne niedzielne Karaoke. W ciągu tygodnia zapraszamy studentów na liczne promocje pozwalające się dobrze i tanio zabawić - poniedziałek i środa to "Kamikaze Day", gdzie do dwóch dużych piw dostaniesz 6 kieliszków kamikaze gratis, a we wtorki króluje Warka - za dużą zapłacisz tylko 3 zł! Lokal otwarty jest 365 dni w roku, codziennie od 18:00. Zapraszamy!

  Przykładowe ceny trunków:
  Piwo: Żywiec - 7,oo(duże) / 5,5o(małe)
  Warka - 6,oo(duże) / 4,5o(małe)

  Bufet: piwo, wino, drinki, napoje, kawa, herbata

  Muzyka: pop,rock&roll,house,dancehall,r’n’b
  Imprezy: imprezy taneczne(codziennie), DJ, promocje(codziennie)
  Rozrywki: duży ekran, karaoke, szachy
  Inne: VIP room z własnym barem

  Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek: 18.oo-3.oo
  Sobota-Niedziela: 18.oo-4.oo

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet