Art Hotel

Based on 3 reviews

Uznany przez przewodnik Pascala za "hotel z duszą":).Sieć hotelowa:Polish Prestige Hotels & Resorts.Położenie-zaledwie 200 metrów od wrocławskiego Rynku. Hotel Art mieści się w 2 odnowionych kamienicach z XVI wieku.Eleganckie wnętrza hotelu łączą w sobie styl renesansowy i neogotycki. Hotel oferuje ... Categories: Hotels  Hotels and Hostels 
ul. Kiełbaśnicza 20
50-110 Wrocław
48 71 78 77 400
http://www.arthotel.pl/

Reviews

 • Beata
  430
  7 years, 3 months ago

  Moim zdaniem hotel ten jest naprawdę na wysokim poziomie. Nie słyszałam do tej pory większych skarg, skandali, czy wyjątkowo złego słowa na jego temat. A że nie do końca wierzę w kilka ujemnych opinii w Internecie… Art. Hotel nadal ma nieposzlakowaną opinię w moim mniemaniu.
  Hotel ma duszę, ma klasę, ma wystrój… można wymieniać długo. Poza tym obsługa stara się robić wszystko, by dogodzić klienteli.
  Polecam, zdając sobie równocześnie sprawę z tego, ile kosztuje nocleg w tym miejscu. Coś za coś… Taki świat.

 • Danuta "killaruna" Duszeńczuk
  970
  7 years, 4 months ago

  W Art Hotelu co prawda nie zdarzyło mi się nocować, ale często miałam okazję bywać w nim z racji tego, że jest to chyba ulubiony punkt spotkań ludzi z Avonu, w której to firmie jestem Konsultantką i Liderem Sprzedaży ;) to właśnie tutaj organizowane są różnego typu warsztaty dla współpracowników, szkolenia, konferencje. Sale konferencyjne są pokaźne i zróżnicowane, jeśli chodzi o styl - te na parterze są bardziej nowoczesne i bogato oszklone, sale na piętrach natomiast przypominają komnaty pałacowe ze zdobionymi ścianami, płaskorzeźbami i nieco masywnymi krzesłami i stołami :) sale zaopatrzone są w rzutniki i standy do wyświetlania; jest w nich dobra akustyka. Obsługa dba o to, aby w przypadku równoczesnego odbywania się różnych zebrań, interesant trafił do właściwej sali - przed każdą zawsze stoi szyld-"drogowskaz" z nazwą firmy. Toalety - pierwsza klasa, czyste i pachnące, zawsze z uzupełnionym dozownikiem mydła. Miejsce przyjemne do oka, aranżacja wnętrz cieszy wysublimowany zmysł estetyczny.

 • Anna Julia M.
  545
  7 years, 5 months ago

  Uznany przez przewodnik Pascala za "hotel z duszą":).Sieć hotelowa:Polish Prestige Hotels & Resorts.Położenie-zaledwie 200 metrów od wrocławskiego Rynku. Hotel Art mieści się w 2 odnowionych kamienicach z XVI wieku.Eleganckie wnętrza hotelu łączą w sobie styl renesansowy i neogotycki.
  Hotel oferuje klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizją satelitarną.
  Każdy pokój wyposażony jest także w minibar.
  Urozmaicone śniadanie w formie bufetu serwowane jest codziennie rano w restauracji z kawiarnią Art, której specjalnością są dania kuchni polskiej i włoskiej.
  Personel recepcji jest dostępny przez całą dobę.Na miejscu można również wypożyczyć samochód.

  Ceny : od 200zł za pokój 2os. do 600zł za apartament.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet