Aqua Park Sopot

Based on 11 reviews

Add photos
Poranna promocja na baseny
Wejście na basen na 1 godz. (między godziną 10-14)- 13zł! Opłata za przekroczony czas to 0,30pln Oferta obowiązuje od poniedziałku do piątku poza dniami świątecznymi.
7 years, 6 months ago

Fajne miejsce z atrakcjami. Ceny dość przystępne, zniżki dla studentów, najbardziej się opłaca zapłacić za cały dzień. Korzystanie z baru na chip. Categories: Sports & Recreation  Water Parks 
Zamkowa Góra 3-5
81-713 Sopot
+ 48 58 555 85 55
http://www.aquaparksopot.pl/

Reviews

 • Aleksandra
  160
  7 years, 2 months ago

  Promocja z okazji Dnia matki i Dnia dziecka
  bilet basenowy 3 godzinny ulgowy i rodzinny - 25 PLN/os

  Promocja obowiązuje codziennie od 23 maja do 5 czerwca 2011
  Dopłata za przekroczony czas liczona jest według stawki za minutę 0,30 zł.
  Promocja nie łączy się z innymi rabatami

 • Edyta "sovrumana" G.
  50
  7 years, 2 months ago

  Aquapark w Sopocie to wspaniałe miejsce dla osób, które chcą wyszaleć się w wodzie. Dla miłośników szybkiego pływania nie jest to dobry punkt. Woda nie jest głęboka, a kilka torów do pływania często są oblegane. Niepowtarzalnymi atrakcjami są rwąca rzeka oraz dwie, duże zjeżdżalnie. Jednak skorzystanie z usług Aquaparku wiąże się z dość wysokimi kosztami. Czas odliczany jest już od wejścia do szatni, więc osoby, które mają długie włosy bądź powoli się przebierają, stracą przez to swój czas.
  Opłacalne jest wyłapywanie promocji lub skorzystanie z całodniowego karnetu.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Agnieszka A Całodniowy karnet, ale jak w takim parku wodnym się nie wynudzić ? :(
 • Agnieszka A
  195
  7 years, 2 months ago

  Miejsce bardzo fajne na odpoczynek, relaks. Jeśli mamy ochotę poszaleć to chyba nie tędy droga. Będąc w innych parkach wodnych (szczególnie mam na myśli te zagraniczne), aqua park w Sopocie nie zrobi na nas większego wrażenia- w innych parkach wodnych możemy spędzić cały dzień, natomiast w Sopocie po 2 godzinach gwarantuję, że będziemy znudzeni. Ponadto ceny są chyba trochę za bardzo wygórowane.

 • Kamila "Kama" Cz
  290
  7 years, 5 months ago

  Szkoda,że nie ma dla niego żadnej innej alternatywy, bo tłumy to faktycznie duzy minus, bo oznacza to kolejki na zjeżdżalnie do jacuzzi. Dzika rzeka fajna atrakcja, zwłąszcza "basen" na dworze, baseny, grota, natryski wszelkiego rodzaju, fajne miejsce na atywny wypoczynek ;)

 • Justyna "Jussta" Czarnowska
  20
  7 years, 5 months ago

  Aquapark...miejsce w którym można się zrelaksować , choć niektórych mogą odstraszać tłumy . Najpopularniejszą atrakcją jest rwąca rzeka . Zniżki i w miarę przystępne ceny . Najlepszą opcją jest zapłacenie za cały dzień (korzystanie z basenu bez limitu czasu ) .

 • Anita Łazuta
  735
  7 years, 5 months ago

  Dobre miejsce na szaleństwa wodne ze znajomymi czy rodziną. Plusem są dwie fajne zjeżdżalnie no i to z czego aqua park słynie najbardziej- rwąca rzeka. Pomimo tego, że miejsce jest godne polecenia daję tylko trzy gwiazdki, ponieważ ceny są wysokie, a ludzi całe tłumy. Dodatkowo, jeśli ktoś miał okazję byc w zagranicznych parkach wodnych, ktore oferują dużo więcej atrakcji, może się szybko znudzic.

 • Tomasz "tomaszko" Kowalski
  240
  7 years, 5 months ago

  Wybudowanie Aquaparku w Sopocie było ważnym wydarzeniem dla całego Trójmiasta. Początkowe ilości ludzi wywołane promocjami były niewyobrażalne. Potem, jednakże, wszystko się unormowało.
  Obiekt jest pokaźnych rozmiarów i potrafi zapewnić zabawę na długie godziny. Co więcej, w środku znajdziemy miejsca skierowane do konkretnych grup wiekowych. Tak oto każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
  Wszystkie atrakcje i przyrządy świetnie przedstawione są na stronie internetowej Aquaparku. Przed prawdziwą wycieczką polecam odbyć tą wirtualną.
  Uważam, że ceny mogłyby być trochę niższe. Warto jednak śledzić promocje i sprawdzać w których dniach i w godzinach ceny są najkorzystniejsze.
  Gdy już znudzi nam się zabawa w wodzie, mamy dwie dodatkowe opcje. Możemy odpocząć i coś zjeść w barze. Za to, po jedzeniu warto zobaczyć kręgielnie, która również mieści się w tym obiekcie.
  Aquapark Sopot, pomimo położenia bardzo blisko morza, jest wart odwiedzenia.
  Zabawa w ciepłej wodzie jest dla każdego - młodego i starszego, turysty i miejscowego!

 • Agata "Egi" Olechnowicz
  325
  7 years, 5 months ago

  Fajne miejsce zwłaszcza dla dzieci, im zjeżdżalnie i rwąca rzeka z pewnością dostarczą wiele rozrywki.
  Osobom dorosłym (wstęp od 18lat) osobiście polecam zwłaszcza znajdujący się tu Świat Sauny. Można tu znaleśc zarówno sauny suche jak i parowe, o róznych tempeaturach.
  W znajdującej się na zewnątrz saunie suchej odbywają się rewelacyjne 10minutowe seanse aromatyczne.

  Senase w Nordic Sauna odbywają się
  pon-pt 18.00/ 19.00/ 20.00
  sob-ndz 12.00/ 17.00/ 19.00/ 21.00

 • Kamila .
  465
  7 years, 6 months ago

  Uważam, że fajne na wypady raz na jakiś czas. Miejsce trakcyjne. Ale minusem są tłumy właśnie. Wydaje mi się też, że jeśli ktoś ma ochotę popływać w warunkach "normalnych" (a nie pozjeżdżać, skorzystać z jacuzzi, biczy wodnych itp.) lepiej wybrać się na inna pływalnię. Fajna atrakcja, ale co za dużo to nie zdrowo.

 • Joanna "asienia"
  185
  7 years, 6 months ago

  Miejsce jest ok i tylko tyle. Praktycznie zawsze są tam tłumy co mi osobiście nie odpowiada. Nie cieszą mnie tak bardzo jak innych zjeżdzalnie czy rwąca rzeka. Dla mnie na basenie najważniejszy jest sam basen. A w aqua parku w Sopocie nie można niestety spokojnie popływać na dużym basenie. Polecam to miejsce na spędzenie dnia z rodziną. Najbardziej opłacalne jest oczywiście wykupienie całodniowego biletu wstępu, mi jednka po 2 godzinach już się tam nudzi.

 • Piotr "8" T.
  15
  7 years, 7 months ago

  Fajne miejsce z atrakcjami. Ceny dość przystępne, zniżki dla studentów, najbardziej się opłaca zapłacić za cały dzień. Korzystanie z baru na chip.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet