Anker

Based on 4 reviews

Lokal usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. Wnętrze a la bistro. Po niedawnym remoncie w dużym stopniu zniknął problem braku miejsc, a całość urządzona jest gustownie w stylu morskim nawiązującym do lokalizacji.Ceny bardzo przystępne,a jedzenie smaczne i dośc szybko podane. Wyjątkowość ... Categories: Pizza  Restaurants 
al. Marsz. Piłsudskiego 50
81-382 Gdynia
(58) 620 23 21
www.anker.com.pl

Reviews

 • Edyta "sovrumana" G.
  50
  7 years, 3 months ago

  Tanio, lokal w centrum Gdyni, blisko morza, duże porcje.. ale co z tego, jak sam smak potraw przez kilka lat diametralnie się obniża (bynajmniej pizze, bo makaron jest ok). Sosy (przynajmniej majonezowy)- fuuj. Ostatnio Anker troszkę się rozbudował (i bardzo dobrze, bo zawsze był tutaj ścisk).
  Polecam jednak tę knajpę, bo za takie pieniądze nigdzie indziej się nie można najeść.

 • Kamila .
  465
  7 years, 7 months ago

  Bardzo fajny bar. Bogate menu. Od pizzy przez gołąbki po zupy. Oczywiście napoje itp. Wystarczająco miejsca dla każdego by usiąść i na spokojnie zjeść. Szybka, miła obsługa. Dodatkowym atutem jest łatwy dojazd. Bar położony 3 minut drogi od SKM i autobusów. Również zachęcające są ceny. Za relatywnie małe pieniądze można zjeść naprawdę sporą porcję obiadu.

 • Joanna "asienia"
  185
  7 years, 9 months ago

  Jeżeli szukasz miejsca gdzie możesz zjeść szybko, tanio i smaczenie to Anker jest własnie taką knajpą. W godzinach lunchu jest tłok ale udaje się znaleźć miejsce. Jeżeli nie to i tak czeka się tylko kilka minut. Głownym atutem Ankera jest jego lokalizacja oraz odpowiednie dopasowanie cen dań do ich wielkośći, szybkości podawania i ogólnego klimatu.

  W mojej opini nie jest to miejsce na romantyczną kolacje z ukochaną osobą ale poprostu zjedzenie szybkiego i smacznego posiłku.

  Osobiście polecam pizze.

  Useful (1) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Natalia "Natalia88" ... Może trafiamy tam o zupełnie innych porach, ale Anker, nawet w dzieciństwie kojarzył mi się z tym, że najpierw komuś stoi się nad głową czekając na wolny stolik, a kiedy się go wreszcie zdobędzie to gratisowo z 'obstawą' kolejnych ludzi czekających na twój stolik. Ale jedzenie jest pyszne i w rozsądnych cenach.
 • Martyna Napiórkowska
  25
  7 years, 9 months ago

  Lokal usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. Wnętrze a la bistro. Po niedawnym remoncie w dużym stopniu zniknął problem braku miejsc, a całość urządzona jest gustownie w stylu morskim nawiązującym do lokalizacji.Ceny bardzo przystępne,a jedzenie smaczne i dośc szybko podane. Wyjątkowość tego miejsca polega przede wszystkim na relacji cena-jakość-ilość.

  Co do samych dań:

  - pizze rozsądnych rozmiarów w przystępnych cenach (idealna ilością
  składników, na cienkim cieście)
  - duże porcje, jednak istnieje opcja zamówienia połowy
  - dostępne są również inne dania kuchni włoskiej czy polskiej oraz zestawy
  śniadaniowe

  Bardzo ciekawą rzeczą w Ankerze jest to, że można spotkać tam zarówno urzędników, licealistów/studentów jak i ludzi starszych, którzy doceniają ceny i jakość.

  Reasumując, Anker jest dobrą i tanią alternatywą dla braku obiadu w domu.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet