Amok

Based on 1 review

Add photos
KARTA STAŁEGO WIDZA
Wykupując 5 biletów na dowolny popołudniowy lub nocny seans do kina AMOK widz będzie mógł skorzystać z wejściówki za 2 zł. Kinoman otrzymuje kartę przy zakupie pierwszego biletu, następnie powinien ją okazać w kasie przy zakupie kolejnych czterech biletów w celu zaznaczenia tego w odpowiednich polach.
7 years, 5 months ago

Kina studyjne są cudowną opcją dla tych, którzy szukają w kinie nie tylko biernej rozrywki. Amok do takich kin właśnie należy. Myślę, że można zaryzykować stwierdzeniem, iż jest to 'kino dialogu'. Pozbawienie go sąsiedztwa z Urzędem Miasta było naprawdę dobrym ... Categories: Cinemas  Entertainment and Arts 
ul. Dolnych Wałów 3
44-100 Gliwice
+32/231-56-99
http://www.amok.gliwice.pl

Reviews

  •  "lemonade"
    280
    7 years, 5 months ago

    Kina studyjne są cudowną opcją dla tych, którzy szukają w kinie nie tylko biernej rozrywki. Amok do takich kin właśnie należy. Myślę, że można zaryzykować stwierdzeniem, iż jest to 'kino dialogu'. Pozbawienie go sąsiedztwa z Urzędem Miasta było naprawdę dobrym rozwiązaniem (chociaż miało swój niepowtarzalny klimat i tam). Kino jest zaangażowane w działalność kulturalną. Amok serwuje kinomaniakom filmy niszowe, spotkania z ludźmi filmu, wykłady (w ramach MAF-Młodzieżowa Akademia Filmowa). Nie polecam tylko trafienia na "Seans z wózkiem" bez wózka, dziecięce gaworzenie trochę rozprasza, gdy bohater snuje właśnie kluczową refleksję :)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet